Telefonun ne zaman çıkacağına dair söylentilere bakıldığında söylentiler tarihin Mart 2020 olacağını işaret ediyor. Ancak bu detayların yanında bir de iPhone’un bazı özellikleri de ortaya çıkıyor.

 

Japon teknoloji yazarı Mac Otakara, yeni yazdığı blog yazısında ortaya attığı iPhone SE 2’nin ismi hakkında yeni detaylara değindi. iPhone 9 olarak adlandırılacağını tahmin eden yazar, bu kapsamda iPhone SE 2’nin yani iPhone 9’un A13 Bionic işlemciye sahip olmasını bekliyor.

 

 

Bununla beraber telefonun tasarımının beklendiği gibi iPhone 8 benzeri bir görünüme sahip olacağının da altını çiziyor. 3 GB RAM ile karşılaşmayı beklediğimiz cihazın tahmini fiyatı ise 399 dolar olacağı söyleniyor. Bu arada iPhone SE 2 için yukarıdaki gibi konsept tahmin tasarımları da bulunuyor. 

 

Bu rakama bakıldığında iPhone’un en uygun fiyatlı telefonlarından birisi olacağı ortaya çıkıyor. Kısıtlı bilgiler ile iddiaları güçlendiren Apple yorumcuları, 64 GB ve 128 GB depolama seçeneğinin yanında bir de yola Touch ID ile devam edileceğini düşünüyor.

 

Bakalım iPhone 9 hem uygun fiyatıyla hem de fena olmayan özellikleriyle kullanıcılar tarafında nasıl karşılanacak?

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum