Etkileyici performansı, yüksek kalitede çekimler yapabilen kameraları, geniş ekranları, gelişmiş donanımları ve marka sadakati ile ünlü cihazlar üreten Apple her ne kadar dayanıklı cihazlar üretse de özellikle iPhone modellerinde bazı problemler meydana gelebiliyor.

 

iPhone ekran kırılması, iPhone dokunmatik sorunu, iPhone batarya problemi gibi durumlarda kullanıcılar iPhone ekran değişimi, iPhone batarya değişimi gibi çeşitli nedenlerden dolayı teknik servis arıyor.

 

Genellikle iPhone servis konusunda internet üzerinden aramalar yapan kullanıcılar, buldukları servis hizmetlerinden memnun kalmıyor. Çünkü bu hizmetleri verenler çoğunlukla ufak, iPhone servis hizmeti veren tamirciler oluyor ve müşteri memnuniyeti konusunda deneyimsiz kişilerce yönetilen bu yerler hem yüksek bir fiyata hem de yan sanayi parçalar ile cihazınızı geçici süreliğine tamir ediyor.

 

Peki, iPhone'unuzun ekranı kırıldığında ne yapacaksınız? İlk olarak belirtmemiz gerekir ki cihazınızı bu şekilde yani ekranı kırıkken kullanmanız hiç de sağlıklı bir yöntem değil. Kırık ekran parçaları elinizi kesebilir ya da ekrandan ayrılan gözle göremeyeceğiniz kadar küçük parçalar derinizin altına girebilir ve bir sızı hissetseniz bile bunları görmeniz oldukça zordur.

 

Ayrıca kırık ekran ile cihazınızı kullanmanız aynı zamanda uzun dönemde dokunmatiğe zarar verebilir ve iPhone dokunmatik çalışmaması gibi bir problemle de karşılaşabilirsiniz.

 

Yine iPhone batarya problemi de hem sizin hem de cihazınızın sağlığı açısından risk oluşturur. Bataryaların ömrü yanlış şarj etme, uzun süreli kullanım gibi birçok nedenden ötürü kısa sürede dolabilir.

 

Bu da "iPhone şarjım hemen bitiyor." gibi şikâyetlerde bulunmanıza sebebiyet verebilir, şarjı anormal bir şekilde hızlı biten iPhone bataryası, hem cihazınızı dilediğiniz gibi kullanmanızı zorlaştırır hem de kısa sürede telefonunuzun kapanmasına neden olur.

 

Ayrıca bir süre sonra şarjınız birden %40'lardan %10'a düşebilir ve bu şikâyetleriniz devam ettiği sürece cihazı tamir ettirmeden kullanmaya devam ederseniz bataryanız şişer ve batarya patlamasına bile sebebiyet verebilir. Sonrasında iPhone batarya değişimi yapmak zorunda kalırsınız.

 

Bunların dışında iPhone iç kulaklık sorunu, on - off (açma - kapama tuşu sorunu) gibi daha birçok neden cihazınızı verimli kullanmanızı engeller. Bu sorunları gidermek için bir iPhone servis kurumuna ya da Apple Destek'e başvurursunuz.

 

Sonuç olarak telefon tamircileri cihazınız tamir etmek için yüksek ücretler ve uzun bir zaman talep ederler. Hem paranızdan hem de uzun bir süre telefonunuzdan vazgeçmek zorunda kalabilirsiniz.

 

Üstelik cihazınızdaki verilerin güvenliğinden emin olamadığınız gibi verilerinizi kaybetme ihtimaliniz de var bir de telefonunuzu ne zaman geri alabileceğinizi de bilmiyorsunuz tabii. 2 hafta? 1 ay? Sizce ne kadar sürer?

 

İstanbul'da İstediğiniz Yere Çağırın Telefonunuz Hemen Tamir Edelim!

 

Tüm bunlardan kurtulabileceğinizi söylesek nasıl olur? Ne, zaman derdiniz olacak, ne de verilerinizin güvenliğinden dolayı bir korkunuz, iPhone servis atölyesine gitmenize gerek kalmayacak, hiçbir şeyiniz de silinmeyecek.

 

Üstelik iPhone ekran değişimi, batarya değişimi gibi tüm telefon tamir işlemlerimizde orijinal ürün kullanıyoruz. Her konuda şeffaf davranarak CepteTamir.com adresimizden telefon marka, model numaranızı seçip sorununuzu belirttiğinizde anında tamir fiyatını görüyor ve tek tıkla tamir talebi oluşturuyorsunuz.

 

Biz de anında size en yakın teknisyenimizi görevlendirerek sizleri bilgilendiriyoruz. İster iPhone ekran değişimi, ister iPhone batarya değişimi talep edin. Tüm sorunlarınızı gün içerisinde bulunduğunuz yere gelerek gözünüzün önünde tamir ediyoruz.

 

Cihazınız tamir işleminin ardından anında kullanıma hazır. Ne haftalarca beklemenize ne de cihazınızın içerisindeki verilerin çalınmasından ya da silinmesinden endişelenmenize gerek yok. Ayrıca hizmetimiz 2 yıl garantilidir ve tüm işlemler orijinal iPhone parçaları ile gerçekleştirilir.

 

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

 

  1. Tamamen orijinal parçalarla ve 2 yıl garantili olarak (bataryalar 6 ay, CepteTamir onaylı ekranlar ise 1 yıl garantilidir) bu işlemleri gerçekleştiriyoruz, kesinlikle yan sanayi veya çıkma parça kullanılmamaktadır.
  2. Tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde yapan ve %100 müşteri memnuniyetine sahip tek servisiz.
  3. CepteTamir öncelikli olarak sizin mutlu olmanızı ve cihazınızdan tam anlamıyla ilk günkü gibi performans almanızı sağlarız.
  4. Yaptığımız işe garanti veririz, çünkü hem kullandığımız yedek parçaya hem de yapmış olduğumuz teknik servis hizmetimize olan güvenimiz tamdır.
  5. Tamir ve yükseltme gibi tüm işlemlerin ardından indirimli koruma paketi alma fırsatı. Koruma paketlerimizle ilgili detaylı bilgi ve fiyatları için CepteKoruma‘ya göz atabilirsiniz.
  6. Cihazlarınızı İstanbul içinden ücretsiz kurye ile ve İstanbul dışından da ücretsiz kargo hizmetimizle gönderebilirsiniz, hem gönderdiğiniz zaman hem de cihazı teslim alacağınız zaman hiçbir kargo ve kurye ücreti ödemeyeceksiniz.
  7. İşlemler maksimum 3 iş günü içinde tamamlanıp cihazınız size gönderilir bu süreçte ihtiyaç halinde size ücretsiz yedek cihaz hizmeti de verebiliyoruz.

 

Tüm işlemlerde kullanılan parçalar tamamen orijinal ve işlemi yapan teknisyenlerimiz en az 5 yıl deneyimli ve CepteTamir sertifikalıdır.

 

GARANTİ UYGULAMALARIMIZ

 

Teknik Servisimizde yapılan tüm işlemler sistemimize kayıt edilir. Bu kapsamda cihazınız ile ilgili işlemlerden sonra CepteTamir kaynaklı ortaya çıkan sorunları tamamen ücretsiz bir şekilde tamir ediyoruz.

 

Bu noktada sizden tek isteğimiz cihazınızı servisimiz haricinde başka bir yerde açtırmamanız ve parça değişimi yaptırmamanızdır.

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum