iPhone telefonunuzun modeli ne olursa olsun kullanılan uygulamalardan tutun da, ekran parlaklığı, hatalı şarj edilmeler ve veri servislerine kadar birçok nedeni olan bu sorun, kullanıcılar için en büyük problemlerden biri. Apple her cihaz için farklı boyut ve güç seçeneklerinde şarj aleti üretmiştir ancak, yazılım sürümünden kaynaklı sorunlar nedeniyle yükseltilmemiş iphone cihazlarda batarya sorunu oluşmaktadır.

 

Sizlerin de batarya sorunlarını Cepte Tamir olarak yerinde servis hizmetimizle onarabilmekteyiz. Iphone batarya değişim fiyatları sayfamızdan hizmet ve fiyatlarımızı iphone modellerinize göre inceleyebilirisiniz.

 

Özellikle geçtiğimiz aylarda kullanıcılar tarafından dile getirilen en büyük sorunlardan birisi son ios güncellemelerinden sonra cihazın gözle görülür bir şekilde yavaşlaması ve batarya ömrünün çok kısa olması.  Apple yetkilileri bu sorun için 27 Aralık 2017 tarihinde bir açıklama yaptı. Yapılan açıklama doğrultusunda şirket, yeni güncellemelerle, pili eskimiş olan cihazları yavaşlattıklarını, bunun gerekçesinin ise telefonun ömrünü uzatmak olduğunu belirtti.

 

Sosyal medya haber sitesi Reddit te gündeme gelen bu konu için kullanıcıların büyük bir bölümü telefon pilinin değişiminin ardından telefonun tekrar eski hızına ulaştığını dile getirdi.

 

Pil performansının yanı sıra bir başka sorun ise şarj etmeme problemi. Genellikle kullanıcı kaynaklı olan bu sorunun nedeni şarj soketine toz kir vs. gibi maddelerin birikerek şarj aletini takma aşamasında temassızlık veya aşarı baskı sonucu donanımsal çatlak ve kırıklara neden olmasıdır.

 

Bahsettiğimiz iphone donanımsal sorunlarının yanında Wi-Fi ve Bluetooth Arızası gibi yazılımsal sorunlarla da karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda ilk olarak kendi başınıza yapabileceğiniz çözümler mevcut.

 

İPHONE BLUETOOTH SORUNU VE ÇÖZÜMÜ

 

iPhone Bluetooth Sorunu Muhtemel Çözüm :

 

“Ayarlar > Genel > Sıfırla > Ağ Ayarlarını Sıfırla”  tıklayın ve ardından Uyku/Uyandırma ve Ana Sayfa tuşlarına aynı anda basın, ana ekranda Apple’ın logosunu görene kadar basılı tutmaya devam edin. Telefon açıldıktan sonra sorunun düzelip düzelmediğini kontrol edebilirsiniz. Eğer düzelmediyse cihazınızı sıfırlamak da çözümler arasında yer alıyor.

 

İPHONE WİFİ SORUNU VE ÇÖZÜMÜ

 

iPhone Wifi Sorunu Muhtemel Çözüm:

 

“Ayarlar > Genel > Sıfırla > Ağ Ayarlarını Sıfırla” basamaklarını takip ederek, sıfırlama işlemini gerçekleştirdikten sonra cihazınızı yeniden başlatın ve sorunun giderilip giderilmediğini kontrol edin. Sorun giderilmediyse, “Ayarlar > Gizlilik > Konum Servisleri > Sistem Servisleri”ni tıklayın ve cihazınızı yeniden başlatın. Cihazınız açıldıktan sonra Wi-Fi sorununun ortadan kalktığını göreceksiniz.

 

Servis gerektiren donanımsal ve yazılımsal sorunlar için ceptetamir.com ailesi olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Alanında bilgili teknikerlerimiz siz nereye isterseniz oraya gelip telefonunuz için gerekli onarımı tamamen orijinal parçalar kullanarak yanınızda yaparken, telefonunuzda bulunan verilerin gizliliği ile ilgili endişeniz kalmamış olur.

 

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

 

  1. Tamamen orijinal parçalarla ve 2 yıl garantili olarak (bataryalar 6 ay, CepteTamir onaylı ekranlar ise 1 yıl garantilidir) bu işlemleri gerçekleştiriyoruz, kesinlikle yan sanayi veya çıkma parça kullanılmamaktadır.
  2. Tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde yapan ve %100 müşteri memnuniyetine sahip tek servisiz.
  3. CepteTamir öncelikli olarak sizin mutlu olmanızı ve cihazınızdan tam anlamıyla ilk günkü gibi performans almanızı sağlarız.
  4. Yaptığımız işe garanti veririz, çünkü hem kullandığımız yedek parçaya hem de yapmış olduğumuz teknik servis hizmetimize olan güvenimiz tamdır.
  5. Tamir ve yükseltme gibi tüm işlemlerin ardından indirimli koruma paketi alma fırsatı. Koruma paketlerimizle ilgili detaylı bilgi ve fiyatları için CepteKoruma‘ya göz atabilirsiniz.
  6. Cihazlarınızı İstanbul içinden ücretsiz kurye ile ve İstanbul dışından da ücretsiz kargo hizmetimizle gönderebilirsiniz, hem gönderdiğiniz zaman hem de cihazı teslim alacağınız zaman hiçbir kargo ve kurye ücreti ödemeyeceksiniz.
  7. İşlemler maksimum 3 iş günü içinde tamamlanıp cihazınız size gönderilir bu süreçte ihtiyaç halinde size ücretsiz yedek cihaz hizmeti de verebiliyoruz.

 

Tüm işlemlerde kullanılan parçalar tamamen orijinal ve işlemi yapan teknisyenlerimiz en az 5 yıl deneyimli ve CepteTamir sertifikalıdır.

 

GARANTİ UYGULAMALARIMIZ

 

Teknik servisimizde yapılan tüm işlemler sistemimize kayıt edilir. Bu kapsamda cihazınız ile ilgili işlemlerden sonra CepteTamir kaynaklı ortaya çıkan sorunları tamamen ücretsiz bir şekilde tamir ediyoruz. Batarya değişim işlemlerinde 6 ay, A kalite ekran değişim işlemlerinde 1 yıl, orijinal ekran ve diğer tüm tamir işlemlerinde ise 2 yıl garanti sağlamaktayız.

 

Bu noktada sizden tek isteğimiz cihazınızın servisimiz haricinde başka bir yerde açılmaması ve parça değişimi yapılmamasıdır.

 

Telefonunuzun marka ve model seçimini yaparak tamir talep formu oluşturmak için tıklayın.


Tamir işlemleriniz için WhatsApp hattımızdan iletişime geçebilir, müşteri hizmetlerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum