Telefonunuz kırıldığında, bataryası eskisi kadar uzun süre dayanmadığında artık yapabileceğiniz hiçbir şey kalmamıştır.

 

Cihazınızı bir iPhone servis merkezine götürmeniz ve tamir ettirmeniz gerekir ancak hepimiz biliyoruz ki servislerden randevu almak ve cihazınızı teslim ettikten sonraki bekleyiş süreci oldukça sıkıntılı.

 

Servise giden şey aslında telefonumuz değil neredeyse tüm hayatımız. Kişilerimiz, uygulamalarımız, resim ve videolarımız.

 

Üstelik bu bilgiler gerçekten korunuyor mu bilmiyoruz. Resimlerimiz çalınıyor ya da kopyalanıyor mu,telefonumuzun içerisindeki verilerimizi görüntülüyorlar mı?

 

Üstelik bazen de tüm verilerimizi kaybedebiliyoruz. Bizim için değerli olan her şey bir anda yok oluyor. Peki, iPhone tamiri için beklediğimiz hizmet bu mu? Bir sürü para vermemize rağmen her şeyimizi kaybetmek ne kadar doğru?

 

Tüm bunları çözebileceğiniz, bir daha asla bu sorunları yaşamayacağınız bir yöntem var. iPhone tamiri için servis deneyiminizi başka boyuta taşıyan CepteTamir iPhone servis hizmeti!

 

iPhone tamiri yapmak isteyen tüm müşterilerimiz için arızanın ne olduğu ile ilgilenmeden, siz neredeyseniz oraya gelerek 24 saat içerisinde telefonunuzu tamir ediyoruz!

 

Örneğin arkadaşlarınızla bir kafede oturmuş sohbet ediyor ya da önemli bir toplantı öncesi telefonunuzdan maillerinizi kontrol ediyorsunuz.

 

Bir kaza sonucu telefonunuz düşüyor ve ekranınız kırılıyor. Yapacağınız şey çok kolay. CepteTamir web sitesine girerek, bizi arayarak ya da herhangi bir sosyal medya hesabımızdan bize ulaşarak telefonunuzun arızasını iletin.

 

Sizden uygun olduğunuz bir saati öğrenelim ve nerede olursanız olun oraya gelerek iPhone tamir işlemini gözünüzün önünde gerçekleştirelim. İster evinizde, isterseniz ofisinizde ya da alışveriş merkezinde.

 

Üstelik tamir sonrası ücretsiz kırılmaz cam da hediye ediyoruz, bu inanılmaz fırsatları ve avantajları kaçırmamak için hemen sitemizi ziyaret edin.

 

Üstelik hiçbir veri kaybınız olmasın ve orijinal olarak yaptığımız tüm işlemleriniz için 2 yıl garanti sağlayalım! İnanın bir kere hizmet aldığınızda bir daha asla bırakamayacaksınız.

 

iPhone tamir işleminden sonra ödemeyi dilerseniz nakit dilerseniz de kredi kartınız ile yapabilirsiniz. CepteTamir, telefon servisi ayağınıza gelsin!

 

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

 

  1. Tamamen orijinal parçalarla ve 2 yıl garantili olarak (bataryalar 6 ay, CepteTamir onaylı ekranlar ise 1 yıl garantilidir) bu işlemleri gerçekleştiriyoruz, kesinlikle yan sanayi veya çıkma parça kullanılmamaktadır.
  2. Tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde yapan ve %100 müşteri memnuniyetine sahip tek servisiz.
  3. CepteTamir öncelikli olarak sizin mutlu olmanızı ve cihazınızdan tam anlamıyla ilk günkü gibi performans almanızı sağlarız.
  4. Yaptığımız işe garanti veririz, çünkü hem kullandığımız yedek parçaya hem de yapmış olduğumuz teknik servis hizmetimize olan güvenimiz tamdır.
  5. Tamir ve yükseltme gibi tüm işlemlerin ardından indirimli koruma paketi alma fırsatı. Koruma paketlerimizle ilgili detaylı bilgi ve fiyatları için CepteKoruma‘ya göz atabilirsiniz.
  6. Cihazlarınızı İstanbul içinden ücretsiz kurye ile ve İstanbul dışından da ücretsiz kargo hizmetimizle gönderebilirsiniz, hem gönderdiğiniz zaman hem de cihazı teslim alacağınız zaman hiçbir kargo ve kurye ücreti ödemeyeceksiniz.
  7. İşlemler maksimum 3 iş günü içinde tamamlanıp cihazınız size gönderilir bu süreçte ihtiyaç halinde size ücretsiz yedek cihaz hizmeti de verebiliyoruz.

 

Tüm işlemlerde kullanılan parçalar tamamen orijinal ve işlemi yapan teknisyenlerimiz en az 5 yıl deneyimli ve CepteTamir sertifikalıdır.

 

GARANTİ UYGULAMALARIMIZ

 

Teknik Servisimizde yapılan tüm işlemler sistemimize kayıt edilir. Bu kapsamda cihazınız ile ilgili işlemlerden sonra CepteTamir kaynaklı ortaya çıkan sorunları tamamen ücretsiz bir şekilde tamir ediyoruz.

 

Bu noktada sizden tek isteğimiz cihazınızı servisimiz haricinde başka bir yerde açtırmamanız ve parça değişimi yaptırmamanızdır.

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum