Her ne kadar iPhone XS ve iPhone XS Max piyasa çıkmış olsa da özellikle fiyatı nedeniyle iPhone X hala piyasanın açık ara en popüler cihazı.

 

Tanıtılalı 1 yıldan fazla olmasına rağmen hala ülkemiz için çok yüksek bir fiyat etiketine sahip olan iPhone X ile ilgili en korkulan senaryo ise ekran kırılması oluyor.

 

Apple kırılmalara karşı tabi ki gayet dayanıklı bir cihaz geliştirmiş olsa da bir şekilde kırılan cihazlar kullanıcı büyük bir sıkıntının içine sokuyor.

 

Neredeyse orta segmentin üstü sayılabilecek cihazların fiyatına denk gelen tamir ücreti de kullanıcıları düşündüren bir başka konu.

 

CepteTamir teknik ekibi telefonunuzun ekranını kırdığınız an talebiniz halinde evinize, iş yerinize veya her neredeyseniz yanınıza gelip gözlerinizin önünde tamir eder.

 

Üstelik tamamen orijinal parçalarla ve tam 2 yıl garantili olarak tamir ettireceğiniz ekranınızda CepteTamir kaynaklı herhangi bir sorun çıkması halinde sorgusuz-sualsiz ve tabi ki ücretsiz gelip tamir ediyoruz.

 

Tüm bunlara ek olarak tamir ücretini 6 taksitle ödemenize de imkan sağlıyoruz böylece yüksek tamir ücretini bir anda ödeyip bütçenizi sarsmış olmazsınız.

 

İPHONE X EKRAN DEĞİŞİMİ VE ARKA CAM

 

iPhone X arka cam kırılması da iPhone X kullanıcılarının bir başka korkulu rüyası olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Peki kırık ekran veya kırık arka cam ile telefon kullanmanın zararları nedir?

 

Öncelikle dokunmatik ekranda performans düşüşleri yaşanır, kırık ekranın yarattığı baskı ile deforme olan cihazlarda işlemci daha çok ısınır ve önceleri kolaylıkla yapılan işlemler daha uzun zaman alır.

 

En nihayetinde performansta gözle görülür düşüşler yaşanır ve ilerleyen zamanlarda meydana gelecek olan kazalarda daha büyük sorunlar ortaya çıkar.

 

Ayrıca ucuz diye tercih edilen ve orijinal olmayan ekranlar Apple tarafından sağlanan orijinal parçalara göre çok daha dayanıksız oluyor. Ucuz olsun diye alınan yan sanayi ürünler kırılmaya çok daha yatkın ve ikinci bir tamir masrafı çıkarmaya da meyilli oluyor.

 

Ayrıca kullanılan yan sanayi ürünler yüzünden Faceid gibi özelliklerin de kullanılmamasına sebep olabiliyor.

 

Siz de hemen Arıza Talep formumuzu doldurun bulunduğunuz yerde yanınıza gelelim ve cihazınızı gözünüzün önünde tamir edelim. İstanbul dışındaysanız veya yerinde tamir istemiyorsanız ücretsiz kargo ile kapınızdan alıp tamir edip cihazınızı tekrar kapınıza kadar bırakıyoruz.

 

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

 

  1. Tamamen orijinal parçalarla ve 2 yıl garantili olarak (bataryalar 6 ay, CepteTamir onaylı ekranlar ise 1 yıl garantilidir) bu işlemleri gerçekleştiriyoruz, kesinlikle yan sanayi veya çıkma parça kullanılmamaktadır.
  2. Tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde yapan ve %100 müşteri memnuniyetine sahip tek servisiz.
  3. CepteTamir öncelikli olarak sizin mutlu olmanızı ve cihazınızdan tam anlamıyla ilk günkü gibi performans almanızı sağlarız.
  4. Yaptığımız işe garanti veririz, çünkü hem kullandığımız yedek parçaya hem de yapmış olduğumuz teknik servis hizmetimize olan güvenimiz tamdır.
  5. Tamir ve yükseltme gibi tüm işlemlerin ardından indirimli koruma paketi alma fırsatı. Koruma paketlerimizle ilgili detaylı bilgi ve fiyatları için CepteKoruma‘ya göz atabilirsiniz.
  6. Cihazlarınızı İstanbul içinden ücretsiz kurye ile ve İstanbul dışından da ücretsiz kargo hizmetimizle gönderebilirsiniz, hem gönderdiğiniz zaman hem de cihazı teslim alacağınız zaman hiçbir kargo ve kurye ücreti ödemeyeceksiniz.
  7. İşlemler maksimum 3 iş günü içinde tamamlanıp cihazınız size gönderilir bu süreçte ihtiyaç halinde size ücretsiz yedek cihaz hizmeti de verebiliyoruz.

 

Tüm işlemlerde kullanılan parçalar tamamen orijinal ve işlemi yapan teknisyenlerimiz en az 5 yıl deneyimli ve CepteTamir sertifikalıdır.

 

GARANTİ UYGULAMALARIMIZ

 

Teknik servisimizde yapılan tüm işlemler sistemimize kayıt edilir. Bu kapsamda cihazınız ile ilgili işlemlerden sonra CepteTamir kaynaklı ortaya çıkan sorunları tamamen ücretsiz bir şekilde tamir ediyoruz. Batarya değişim işlemlerinde 6 ay, A kalite ekran değişim işlemlerinde 1 yıl, orijinal ekran ve diğer tüm tamir işlemlerinde ise 2 yıl garanti sağlamaktayız.

 

Bu noktada sizden tek isteğimiz cihazınızın servisimiz haricinde başka bir yerde açılmaması ve parça değişimi yapılmamasıdır.

 

Telefonunuzun marka ve model seçimini yaparak tamir talep formu oluşturmak için tıklayın.


Tamir işlemleriniz için WhatsApp hattımızdan iletişime geçebilir, müşteri hizmetlerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum