CepteTamir
IMG-BLOG
05 11 / 2018
Yazar Hasan Aras | 05.11.2018 | Apple | 0 Yorum

iPhone X Ekran Değişim Hizmeti Ayağınıza Geliyor

iPhone X ekran değişimi CepteTamir kalitesi ve hızıyla ayağınıza geliyor, piyasadaki en popüler cihaz olan iPhone X’iniz hep güzel görünsün!

Her ne kadar iPhone XS ve iPhone XS Max piyasa çıkmış olsa da özellikle fiyatı nedeniyle iPhone X hala piyasanın açık ara en popüler cihazı.

Tanıtılalı 1 yıldan fazla olmasına rağmen hala ülkemiz için çok yüksek bir fiyat etiketine sahip olan iPhone X ile ilgili en korkulan senaryo ise ekran kırılması oluyor.

Apple kırılmalara karşı tabi ki gayet dayanıklı bir cihaz geliştirmiş olsa da bir şekilde kırılan cihazlar kullanıcı büyük bir sıkıntının içine sokuyor.

Neredeyse orta segmentin üstü sayılabilecek cihazların fiyatına denk gelen tamir ücreti de kullanıcıları düşündüren bir başka konu.

CepteTamir teknik ekibi telefonunuzun ekranını kırdığınız an talebiniz halinde evinize, iş yerinize veya her neredeyseniz yanınıza gelip gözlerinizin önünde tamir eder.

Üstelik tamamen orijinal parçalarla ve tam 2 yıl garantili olarak tamir ettireceğiniz ekranınızda CepteTamir kaynaklı herhangi bir sorun çıkması halinde sorgusuz-sualsiz ve tabi ki ücretsiz gelip tamir ediyoruz.

Tüm bunlara ek olarak tamir ücretini 6 taksitle ödemenize de imkan sağlıyoruz böylece yüksek tamir ücretini bir anda ödeyip bütçenizi sarsmış olmazsınız.

İPHONE X EKRAN DEĞİŞİMİ VE ARKA CAM

iPhone X arka cam kırılması da iPhone X kullanıcılarının bir başka korkulu rüyası olarak karşımıza çıkmaktadır.

Peki kırık ekran veya kırık arka cam ile telefon kullanmanın zararları nedir?

Öncelikle dokunmatik ekranda performans düşüşleri yaşanır, kırık ekranın yarattığı baskı ile deforme olan cihazlarda işlemci daha çok ısınır ve önceleri kolaylıkla yapılan işlemler daha uzun zaman alır.

En nihayetinde performansta gözle görülür düşüşler yaşanır ve ilerleyen zamanlarda meydana gelecek olan kazalarda daha büyük sorunlar ortaya çıkar.

Ayrıca ucuz diye tercih edilen ve orijinal olmayan ekranlar Apple tarafından sağlanan orijinal parçalara göre çok daha dayanıksız oluyor. Ucuz olsun diye alınan yan sanayi ürünler kırılmaya çok daha yatkın ve ikinci bir tamir masrafı çıkarmaya da meyilli oluyor.

Ayrıca kullanılan yan sanayi ürünler yüzünden Face id gibi özelliklerin de kullanılmamasına sebep olabiliyor.

Siz de hemen Arıza Talep formumuzu doldurun bulunduğunuz yerde yanınıza gelelim ve cihazınızı gözünüzün önünde tamir edelim. İstanbul dışındaysanız veya yerinde tamir istemiyorsanız ücretsiz kargo ile kapınızdan alıp tamir edip cihazınızı tekrar kapınıza kadar bırakıyoruz.

Ayrıca İstanbul içinde ikamet ediyorsanız Scotty uygulaması ile iPhone X ekran değişimi için cihazınızı ücretsiz olarak alıp tamir edip tekrar ücretsiz olarak sizlere teslim edebiliyoruz.


Yorum Yap
jC9lT
Güvenlik Kodu*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi
Yorumlar
muzaffer yaşar

ıphone x on camı komle kırıldıfiyat ortalama ne cıkar acaba

2019-07-31 02:40:47