İSTANBUL TELEFON TAMİRİ SERVİSİ

 

İstanbul telefon tamiri hizmeti ile cep telefonlarında oluşabilecek teknik ve yazılımsal sorunlar gözlerinizin önünde orijinal parçalar kullanılarak 2 yıl garantili olarak giderilir.

 

İstanbul gibi nüfusu fazla, iş hayatı, teknoloji ve sosyal yaşam yönünden oldukça gelişmiş bir şehirde kullanılan akıllı telefon sayısı da haliyle gittikçe artmaktadır.

 

Bu nedenle özellikle İstanbul’da telefon tamiri yapabilecek güvenilir, hızlı ve orijinal parça kullanan telefon tamircisi ihtiyacı günden güne artış göstermektedir.

 

İstanbul telefon tamir servisi ihtiyacı yüksek nüfus miktarı dolayısıyla diğer şehirlere nazaran çok daha fazladır. CepteTamir tam da bu konuda çalışmalar yapmaktadır.

 

Yeni nesil cep telefonu tamir anlayışı ile yola çıkan CepteTamir, cihazınızda aniden meydana gelen birçok arıza tipi için hızlı ve güvenilir çözümler sunmaktadır.

 

YERİNDE SERVİS HİZMETİ

 

İstanbul’da cep telefon tamiri ihtiyacı olanlara yerinde servis hizmeti vererek, müşterilerin gözü önünde 20 dakika gibi kısa sürede cep telefonu tamiri gerçekleştirmektedir.

 

Kurumsal ve bireysel birçok müşteriye hitap eden CepteTamir, İstanbul gibi güvenlik ihtiyacının hat sahada olduğu bir şehirde müşterinin gözü önünde yerinde telefon tamir hizmeti ile güven sağlamaktadır.

 

Ayrıca kullanılan tüm parçalar tamamen orijinal olup, orijinal olmayan parçalar asla kullanılmamaktadır. Tüm işlemlerin sonunda fatura kesimi de gerçekleştirilmektedir.

 

SİZE EN YAKIN TAMİRCİNİZ

 

Anadolu yakasında Kadıköy, Üsküdar, Bostancı, Ataşehir, Kartal, Pendik, Tuzla, Avrupa yakasında Beşiktaş, Şişli, Mecidiyeköy, Levent, Maslak, Merter gibi kısacası İstanbul’un her yerinde sizlere en yakın telefon tamir hizmeti veren isim CepteTamir’dir.

 

Ayrıca 20 günlük tamir sürenizi 20 dakikaya indirerek. En yakın telefon tamircisine sizler gitmeden, o süre içerisinde Cepte Tamir akıllı telefonunuzu çoktan onarmış oluyor bile!

 

Akıllı cep telefonları teknik ve yazılımsal birçok problemle karşı karşıya kalmaktadır. Batarya değişimi, dokunmatik sorunu, iç kulaklık sorunu, kamera sorunu, kasa değişimi, ekran kırılması, kulaklık sorunu, mikrofon sorunu, ön cam kırıkları, ön kamera sorunları, açma- kapama tuşu çalışmaması, orta tuş sorunları, şarj sorunları, yan tuş arızaları, zil buzzer arızaları gibi sorunlar ile sık sık karşılaşılmakta ve cep telefonu tamiri ihtiyacı oluşmaktadır.

 

Bu durumda genellikle en yakın telefon tamircisi, telefon tamirine ihtiyacı olanların yardımına yetişmektedirAncak CepteTamir ilçe fark etmeksizin İstanbul’daki her yer için her zaman yerinde servis hizmeti vermekte olup, her zaman sizler için en yakın telefon tamircisi durumundadır.

 

Akıllı cep telefonlarında bu gibi problemlerle karşılaşıldığında CepteTamir’in sitesine girerek telefon markası ve modeli, telefon rengi, karşılaşılan arıza tipi bilgilerini içeren arıza formu doldurularak fiyat bilgisi alınabilir.

 

Yine CepteTamir web sitesinden ücretsiz online danışma hizmeti alınabilmektedir. Ayrıca 0 850 840 4265 numaralı telefondan müşteri hizmetleri ile iletişim kurmak ve tüm arıza teknik konularında ücretsiz destek almanız mümkündür.

 

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

 

  1. Tamamen orijinal parçalarla ve 2 yıl garantili olarak (bataryalar 6 ay, CepteTamir onaylı ekranlar ise 1 yıl garantilidir) bu işlemleri gerçekleştiriyoruz, kesinlikle yan sanayi veya çıkma parça kullanılmamaktadır.
  2. Tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde yapan ve %100 müşteri memnuniyetine sahip tek servisiz.
  3. CepteTamir öncelikli olarak sizin mutlu olmanızı ve cihazınızdan tam anlamıyla ilk günkü gibi performans almanızı sağlarız.
  4. Yaptığımız işe garanti veririz, çünkü hem kullandığımız yedek parçaya hem de yapmış olduğumuz teknik servis hizmetimize olan güvenimiz tamdır.
  5. Tamir ve yükseltme gibi tüm işlemlerin ardından indirimli koruma paketi alma fırsatı. Koruma paketlerimizle ilgili detaylı bilgi ve fiyatları için CepteKoruma‘ya göz atabilirsiniz.
  6. Cihazlarınızı İstanbul içinden kurye hizmetimiz ile ve İstanbul dışından da ücretsiz kargo hizmetimizle gönderebilirsiniz, hem gönderdiğiniz zaman hem de cihazı teslim alacağınız zaman hiçbir kargo ve kurye ücreti ödemeyeceksiniz.
  7. İşlemler maksimum 3 iş günü içinde tamamlanıp cihazınız size gönderilir bu süreçte ihtiyaç halinde size ücretsiz yedek cihaz hizmeti de verebiliyoruz.

 

Tüm işlemlerde kullanılan parçalar tamamen orijinal ve işlemi yapan teknisyenlerimiz en az 5 yıl deneyimli ve CepteTamir sertifikalıdır.

 

GARANTİ UYGULAMALARIMIZ

 

Teknik servisimizde yapılan tüm işlemler sistemimize kayıt edilir. Bu kapsamda cihazınız ile ilgili işlemlerden sonra CepteTamir kaynaklı ortaya çıkan sorunları tamamen ücretsiz bir şekilde tamir ediyoruz. Batarya değişim işlemlerinde 6 ay, A kalite ekran değişim işlemlerinde 1 yıl, orijinal ekran ve diğer tüm tamir işlemlerinde ise 2 yıl garanti sağlamaktayız.

 

Bu noktada sizden tek isteğimiz cihazınızın servisimiz haricinde başka bir yerde açılmaması ve parça değişimi yapılmamasıdır.

 

Telefonunuzun marka ve model seçimini yaparak tamir talep formu oluşturmak için tıklayın.


Tamir işlemleriniz için WhatsApp hattımızdan iletişime geçebilir, müşteri hizmetlerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum