CepteTamir
Katlanır Telefon Teknolojisi 2019'da Görücüye Çıkıyor
09 10 / 2018
Yazar Hasan Aras | 09.10.2018 | Akıllı Telefonlar | 0 Yorum

Katlanır Telefon Teknolojisi 2019'da Görücüye Çıkıyor

Katlanır telefon yıllardır insanların hayalini süsleyen bir teknoloji, gerçek katlanır ekranların hayatımıza girmesi 2019’u bulacak.

 

2019’da katlanır telefon ve ekranların hayatımıza girmesiyle çok daha küçük boyutlu ancak açıldığında çok daha büyük olan cihazlarımız olacak.

 

Öncelikle katlanabilen telefonların sadece bir arzu olmadığı çağımız için bir gereklilik olduğunu belirtmenin faydası olacaktır.

 

Şu an kullanılabilen en büyük cep telefonu boyutları 7 inçten daha küçük, ancak katlandığında 4 veya 5 inç küçüklüğe gelen ve açılınca da 10 inçlik bir görüntü sunan cihazlar bizi bir sürü dertten kurtacacaktır.

 

Katlanır Telefon

 

Zira tablet bilgisayarların ortaya çıkışının sebebi büyük ekrana olan ihtiyaçtı.

 

Katlanabilen telefonlar ile tabletlerin ilerleyen zamanlarda ortadan kalkması bile gündeme geliyor.

 

Ancak tüketim toplumunun her geçen gün artan tüketim arzusuyla katlanabilen telefonlar büyük ekran veya tablet ihtiyacını karşılayacak olsa da katlanabilen tabletleri görmek de ihtimal dahilinde.

 

Teknolojinin ilerleme hızına bakarak tüm bunların olacağını hatta kendi kendini tamir eden telefonların da bir gün çıkabileceğini düşünüyoruz.

 

Ancak siz yine de kendini tamir eden veya katlanabilen telefon teknolojisi gelene kadar cihazlarınıza çok iyi bakın.

 

Başınıza gelebilecek herhangi bir arıza da CepteTamir size bir tık kadar yakın, ayrıca CepteKoruma hizmetlerimizle telefonlarınızı önceden güvene alabilirsiniz.

 

Üstelik mahremiyetiniz ve gizliliğiniz CepteTamir garantisinde.

 

KATLANIR TELEFON GALAXY F İLE İLGİLİ SIZINTILAR

 

Sızıntılar bitmek bilmiyor ve Samsung’un yeni katlanır cihazının adının Galaxy F olacağı kesinleşti, tabi Samsung isterse bu ismi sonradan değiştirebilir.

 

Galaxy F ile ilgili video ve görseller de sızdırıldı bu görseller taslak çizimden daha estetik ancak hala tasarımsal problemler barındırmakta.

 

Öncelikle kullanıcıların en büyük isteklerinden olan sonsuz ekran katlanmış halde duran Galaxy F cihazında olmayacak ince de olsa günümüz standartlarına göre belirgin bir çerçeve barındırılmakta.

 

Ayrıca yine kullanıcıların en büyük ihtiyaçları olan uzun batarya ömrünün böylesi bir cihaz için kısa vadede hayal olduğunu belirtmek gerek.

 

Türkiye satış fiyatı 12.000 TL’nin üzerinde olacak olan cihazın satın alınabilir bir cihaz olmadığı ortada.

 

Açılmış halde güzel olmasına rağmen katlanma durumunda şık olarak görünen cihazın alanında ilk olması sebebiyle efsaneler arasına gireceğine kesin gözüyle bakılıyor.

 

Galaxy F ilerleyen teknoloji ile birlikte batarya ömrü sorunu ve cihaz kalınlığı sorunu giderilirse vazgeçilmez bir konsepte dönecektir.Yorum Yap
Mhqaw
Güvenlik Kodu*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.ANLADIM