CepteTamir
Kendi Cep Telefonu Numaramı Nasıl Öğrenebilirim
05 11 / 2019
Yazar Ali Özgün Öz | 05.11.2019 | Akıllı Telefonlar | 0 Yorum

Kendi Cep Telefonu Numaramı Nasıl Öğrenebilirim

Kendi cep telefonu numaramı nasıl öğrenebilirim sorusu, akıllı telefon kullanıcılarının yanıt aradığı sorulardan.

 

Cep telefonu numaranızı çeşitli nedenlere bağlı olarak unutabilir ya da hatırlayamayabilirsiniz. Yeni aldığınız bir cep telefonu hattını numarasını bilemeyebilirsiniz ve bunu öğrenmek biraz zaman alabilir. Bu sorunla karşılaşan cep telefonu kullanıcıları kendi cep telefonu numaramı nasıl öğrenirim sorusuna yanıt arıyor.

 

Cep telefonu numaranızı öğrenmenin çok kolay ve basit bir yolu var. Sadece birkaç tuşa basarak, numaranızı öğrenebilirsiniz.

 

kendi numaramı öğrenme

 

 

Cep telefonunuzun arama bölümüne gelerek *101#’yi tuşlayın. Bu numarayı tuşladıktan sonra arama butonuna basın. Kısa süre sonra telefonunuzun ekranında bir mesaj belirecektir.
Telefonunuzun ekranında beliren mesaj, kullandığınız hatta ait cep telefonu numaranızdır. *101# işlemi Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom gibi operatörlerden bağımsız olarak aynı şekilde gerçekleşir.

 

kendi nom 2

 

Kendi telefonunuzun numarasını öğrenme işlemi tüm operatörlerde ücretsiz olarak gerçekleşmektedir. Bu işlem için herhangi bir ücret ödemezsiniz.
Cep telefonu numaranızı öğrenmek için ne yapmanız gerektiğini aktardır. Yukarıdaki son derece basit adımları izleyerek ve *101#’yi tuşlayarak kendi cep telefonu numaranızı öğrenebilirsiniz.Yorum Yap
kgpDB
Güvenlik Kodu*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.ANLADIM