Akıllı telefonların en önemli bileşenlerinden biri olan ve değiştirildiğinde binlerce liralık masraf çıkaran ekranlar her geçen gün daha da güçleniyor.

 

Corning firması ilk iPhone modelinde Gorilla Glass’ı kullanarak ne kadar başarılı olduğunu kanıtladı ve aynı modelle 250’den fazla cihaz modeline ulaşmayı başardı.

 

Corning daha sonraları 2. modelini piyasaya sürdü ve bu sefer %20 daha inceydi. Ardından sürekli olarak gelişerek 3 ve 4. modelleri piyasaya sürüldü.

 

5. nesilde 1.6 metre gibi standar bir yükseklikten düşürüldüğünde büyük oranda kazadan sağ çıkan bir camla karşı karşıyaydık.

 

Cep telefonu ekran fiyatlarının çok yüksek olmasından dolayı Gorilla Glass teknolojisi çok büyük önem arz etmektedir.

 

Ekran koruyucu filmler ve camlar bile bazen yeterli olamayabiliyor belki de ilerleyen yıllarda çok daha güçlü ve inca camlar üretebiliriz.

 

KIRIK EKRAN SORUNU GORİLLA GLASS İLE AŞILACAK MI?

 

Son olarak Corning Gorilla Glass 6 sizlerle en güçlüsü, en hafifi, en incesi…

 

1 metre yükseklikten 15 kez düşürülen telefondaki Gorilla Glass 6 testlerden sağ çıktı.

 

Ancak Gorilla Glass 6 ile 5’in ortak olduğu birbirlerini yenemediği bir nokta var ki çok önemli: İki cam türü de çizilmeye karşı aynı oranda dayanıklı.

 

Gorilla Glass 6 çok daha güçlü ve önümüzdeki 2 yıl boyunca üretilecek tüm amiral gemilerinde yer alacak ancak her zaman çeşitli kazalar meydana gelebilir ve telefonunuz bu kazalardan çoğu zaman da hasar almadan kurtulabilir.

 

Akıllı telefonlarınıza kırılmaz ekran camı takarak çizilmeleri ve kırılmaları bir miktar daha engelleyebilirsiniz.

 

Ayrıca koruyucu kılıflarla da telefonunuzun ömrünü uzatabilirsiniz.

 

Ancak her şeye rağmen ekran problemi bazen sizin de karşınıza çıkabilir, telefonunuzun ekranı herhangi bir sebepten ötürü kırılabilir.

 

Bu durumda yapmanız gereken ilk şey CepteTamir sitesine girip ürün marka, model, renk ve arıza durumunu yazıp hizmet talebinde bulunmanız.

 

Ekibimiz en kısa sürede yanınıza gelip tamamen orijinal parçalar kullanarak ekranınızı değiştirip tamir eder ve 2 yıl da ürün garantisi verir siz de yenilenmiş cihazınızla güne devam eder 5000 mutlu müşterimizden biri olursunuz.

 

Arzu ederseniz CepteKoruma hizmetimizle faturası ve garantisi olan cihazlarınızı üstün koruma paketine geçirebilirsiniz.

 

CepteKoruma ile Telefonunuzun %10 ücreti karşılığında yılda 3 defaya kadar ücretsiz tamir hizmeti alırsınız.

 

İstanbul dışında yaşayan müşterilerimizden biriyseniz de ücretsi kapıya kargo hizmetimizle yerinizden bile kalkmadan cihazlarınızı tamir ettirebilirsiniz.

 

Gorilla Glass 6 ve sıradan ekranların yarıştığı videodaki sonucun ne olduğu merak ediyorsanız videomuz sizin için aşağıda yer alıyor.

 

Cep telefonu problemi yaşıyorsanız ekran değişimi hizmetlerimize göz atmayı unutmayın!

 

2 cihaz da 42 derecelik açıyla 1 metre yükseklikten yere bırakılıyor ve sonuç inanılmaz.

 

 

CepteTamir cihazlarınızı olduğunuz yerde tamir ederek sizlere anında hizmet veriyor ancak sadece bu kadar da değil, CepteKoruma paketi ile güvenliğiniz en üst seviyeye çıkıyor.

 

CEPTE KORUMA GARANTİ HİZMETİ

 

CepteKoruma paketi ile tamiri yapılmış ürün garanti kapsamı dışında kalacaktır. Ancak kullanıcı hatası kaynaklı arızalar garanti kapsamındaki arızaların tamirinden çok daha maliyetli olacağı için garantiyi gözden çıkarmak daha mantıklı olacaktır. Bu sayede Cepte Koruma cihazınızın garanti tarafından vereceği tüm onarım işlemlerini de kapsamaktadır. CepteKoruma paketi telefon ücretinin %10’u kadar ücrete değerindedir. Bu anlamda kaskodan daha avantajlı bir ücrete sahiptir. CepteKoruma garanti bozulduğunda garanti sürecini de üstlenmektedir. Cihazın tüm distribütör garantisini yani kullanıcı hatası olmayan sorunları da CepteTamir üstlenmektedir.

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum