Kurumsal Firmalar İçin Avantajlı Servis Çözümleri

 

Günümüzde her insanın yaşadığı sorunlardan biri de zaman ve güven problemidir.Bu problem telefon tamir sürecinde de yaşanmaktadır.

 

Akıllı telefonların arızalanması sonucu maddi ve manevi bir çok kayıp oluşur.Örneğin sizi arayan bir müşteriniz akıllı telefonunuz arızalı olduğu için size ulaşamadığından aynı hizmeti sunan rakip firmayı arayabilir veya ekipler arası iletişim sağlanamadığında başarılı bir operasyon gerçekleşemeyebilir.

 

CepteTamir firma çalışanlarınıza vermiş olduğu akıllı cihazlara yerinde tamir hizmeti sunan inovatif bir servis girişimidir.

 

CepteTamir bireysel müşterilere verdiği hizmetin yanında kurumsal firmalara da yerinde ve hızlı servis çözümleri sunmaktadır.

 

Telefonların başına olumsuz bir şey geldiğinde malesef zorlu bir süreç başlamakta.Servis süresinin uzunluğu ve kullanıcının veri gizliliğinin öneminden dolayı büyük sorunlar oluşabilmektedir.

 

CepteTamir’den servis talep ettiğinizde sorununuz aynı gün içinde CepteTamir Teknisyenlerinin yanınıza gelerek cihazınızı gözünüzün önünde onarması sonucunda gerçekleşir.

 

Böylece CepteTamir’e; 20 günlük servis süresini 20 dakikaya indiren servis de diyebiliriz. CepteTamir Teknisyenlerinin tamamı alanında uzman ve sertifikalıdır.

 

Bu sayede onarım işlemleri hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleşir. Tamir işlemlerinde kullanılan yedek parçalar orijinal ve onarım sonrasında CepteTamir tarafından 2 yıl garantilidir.

 

Yenilikçi fiyat politikasıyla sadece verilen servis hizmeti ve değişen parça için fiyatlandırma yapılır.Firmanızın bir yıl boyunca ücretsiz teknoloji danışmanlığını Ceptetamir’in uzman ekibi üstlenir.

 

CepteTamir onarım işlemlerini sizin istediğiniz yer ve saatte gerçekleştirir. Böylece gün içerisindeki herhangi bir iş veya programınız aksamaz, onarım işlemi en hızlı ve güvenli bir şekilde yapılır.

 

Şuan sadece İstanbul’da hizmet veren CepteTamir, çok yakında bütün Türkiye genelinde yerinde servis hizmeti sunmaya başlayacaktır.

 

Ceptetamir’in kurumsal müşterileri için sunduğu hizmetlerin detaylarını öğrenmek isterseniz, bizimle iletişimegeçebilirsiniz.

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum