Mağaza – CepteKoruma Paketleri ve Fiyatlar

CepteKoruma Kapsamı

CepteKoruma Mağaza

CepteKoruma paketini sıfır cihazlar, kullanılmış cihazlar ve yurt dışı cihazlarınız için alabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken marka ve model seçimi yaptıktan sonra ödeme sayfasındaki işlemleri tamamlayıp, SMS ile gelen ödeme linkinden ödemenizi tamamlamanızdır.

CepteKoruma hakkına merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını Sık Sorulan Sorular sayfamıza göz atabilirsiniz.

CEPTEKORUMA PAKETİ NELER SAĞLAR?

Kullanıcı hatasına bağlı oluşan; ekran kırılması sıvı teması darbeye bağlı oluşan her türlü hasarlar, yüksek voltaja maruz kalma sonucu açılmama, batarya şişmesi ya da şarj süresinin bitmesi şarj almaması, ses gelmeme ve gitmeme sorunu, titreşim çalışmama, şebekenin çekmemesi, ana kamera ve ön kamera çalışmama gibi hata arızalarında geçerli olacak bir cep telefonu koruma paketidir.

CepteKoruma paketi kapsamında müşteri 3 kez ücretsiz tamir işlemi yaptırabilmektedir.

Üstelik Garanti kapsamında olan cihazınızın tüm garanti süreçlerini de üstlenerek kullanıcı kaynaklı olmayan arızalanmalarda da ücretsiz tamir hizmeti veriyoruz ve bu işlemler tamir hakkınızdan düşmüyor.

CepteKoruma paketi satın alabilmek için 3 şartı sağlamak gerekmektedir:

  1. Cihazın güncel olarak herhangi bir arıza, kırık ve çatlağının olmaması gerekmektedir.
  2. CepteKoruma paketinin satın alımı tamamlandıktan sonra 24 saat içerisinde telefonun ön ve arkadan yakın çekim fotoğrafı ve videosu gerekmektedir. Fotoğraf çekilirken *#06# kodu arama kısmına yazılarak ara tuşuna basılmış olması gerekmektedir, bu sayede ekranda IMEI numarası görülecektir.
  3. Onay e-postasının ardından cihazınızın koruması başlamış olacaktır, onay e-postasını almadığınız müddetçe koruma paketiniz başlamış olmayacaktır.

Eğer satın alım işleminden sonra yukarıdan belirtilen üç şartın sağlanmadığı anlaşılırsa paketin iade işlemi gerçekleştirilir.

Markalar

1
Merhabalar CepteTamir'e hoş geldiniz, nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by