Motorola’nın yeni amiral gemisi olan ve gücünü Snapdragon 870'ten alan Edge S’in AnTuTu  puanı belli oldu. Qualcomm, geçtiğimiz günlerde yeni üst düzey işlemcisi olan Snapdragon 870’i resmi olarak duyurdu. Motorola Edge S ise bu güçlü işlemci ile piyasaya sunulacak ilk akıllı telefon olma özelliğine sahip. Snapdragon 865 geçtiğimiz yılın amiral gemilerinden sayılan bir işlemcisiyken Qualcomm’un yeni sunduğu Snapdragon 870 işlemcinin geliştirilmiş bir versiyonu olarak geleceğini söyleyebiliriz.

Snapdragon 870  İşlemcili  Motorola Edge S’in AnTuTu Puanı Nedir?

Motorola Edge S, büyük hedef kitleler tarafından takip edilen ve akıllı telefonların test edilerek puanlandığı AnTuTu’da 679.860 puan aldı.  Cihaz Qualcomm’un bu zamana kadarki en güçlü işlemcisi olan ve 708.425 puan alan Snapdragon 888 ile piyasaya sürülen ilk akıllı telefon olan Mi 11’in ise hemen arkasında kaldı.

Kısacası Snapdragon 870 işlemcisi ile gelecek olan Edse S için üst düzey Premium segment akıllı telefonlarla aynı düzeyde diyemeyiz ancak amiral gemisi segmentinde olan akıllı telefonlarla eş değer olarak geleceğini söyleyebiliriz.

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum