2019 yılına damga vuran Çinli teknoloji üreticisi OnePlus, çıkarmış olduğu birden çok akıllı telefon ile tüketicilerin dikkatini çekmeye devam ediyor. Şirket yetkililerinden gelen bir açıklamada, 7 Ocak 2020'de yapılacak olan CES 2020 etkinliklere katılacağını bildirdi. CES, Tüketici Elektroniği Furarı olarak bilinmektedir. OnePlus'un CES fuarında bir telefon tanıtacığını belirten bir afiş yayınlanmıştı. Bu afişte Concept One adında bir telefon tanıtacağı ve bu telefonun katlanabilir telefon olacağı tahmin ediliyor. 

 

İşte OnePlus'ın paylaştığı sertifika

 

 

OnePlus'un paylaşmış olduğu sertifikada CES 2020'de tanıtacağı telefonun 5G desteğine sahip olacağını da göstermektedir. İddialara göre ise bu tanıtılacak olan telefon OnePlus 8 Pro'ya ait. Şirket, OnePlus 8, OnePlus 8 Pro ve OnePlus 8 Lite olmak üzere üç model çıkartacağını gösteriyor. 

 

OnePlus'ın çıkması yaklaşan yeni amiral gemisi telefonu hakında pek çok söylentiler ortaya atıldı. OnePlus 8 Pro, dikey dörtlü kamera tasarımına ve delikli bir ekrana sahip olacak. 120 Hz ekrana sahip olacağı ve ekranın ise 6.7 inç, FHD+ çözünürlük sunacağı da söylentiler arasında yer almaktadır. OnePlus firması henüz çıkaracağı telefon hakkında bir açıklama yapmadı. 

 

 

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum