CepteTamir
IMG-BLOG
22 06 / 2017
Yazar Cepte Tamir | 22.06.2017 | Akıllı Telefonlar | 0 Yorum

Telefon Tamir İşleminde Orijinal Parça Önemi

Orijinal parça görüntü kalitesiyle  piyasada kullanılan yan sanayi ekran arasındaki görüntü kalitesi gözle görülebilecek kadar bellidir.

 

Yan sanayi ekran görüntüsü daha mat,bulanık,noktasal lekeler varmış gibi bir görüntü verir.

 

Bu kötü ekran görüntüsü temiz net bir ekrana bakmadığınızdan gözlerinizde daha çok yorulacaktır.

 

Yan sanayi ekranda ki renk spekturumu da başarsızdır.

 

Orijinal parçanın mukavemeti  yan sanayi parçaya göre mukayese edilemeyecek kadar iyidir.Yan sanayi ekranın kısa sürede bozulma ihtimali çok yüksektir.

 

Bu bozulma küçük bir darbede dahi ekranın kırılması veya ekranda renk dalgalanmalarının oluşması gibi sonuçlanabilir.

 

Samsung Note 7 deki batarya olayını herkes biliyordur.Bu olayda göründüğü gibi eğer sorunlu batarya takılırsa cebinizde bir bombaya dönüşebilir.

 

Orijinal ile yan sanayi arasında fiyat farkı insan sağlığını tehlikeye atmayacak kadar küçüktür.Yan sanayi batarya orijinal bataryaya göre şarj süresi daha uzundur ve ısınma yapmaz.

 

Yan sanayi batarsa ise aşırı ısınma yapar ve şarj süre %100 den %3 anlık olarak inebilir. Orijinal batarya kısa sürede dolum yaparken yan sanayi bataryanın dolumu saatler alır.

 

Yan sanayi batarya telefona zarar verir ve performansını düşürür.

 

Yan sanayi batarya kullanırsanız voltaj kaçakları,sürpriz cihaz arızaları ve yangın tehlikesi gibi bir çok riski engellemiş olursunuz.

 

Piyasada orijinal parça kullandığını iddia edip yan sanayi kullanan bir çok firma vardır.Bu firmalara karşı müşterilerimizi uyanık ve bilinçli olmaları için uyarıyoruz.

 

Sunduğu hizmetlerin arkasında duan firmalardan hizmet almalarını tavsiye ederiz. Ceptetamir olarak orijinal parça kullanıyoruz ve değişimi yapılan her parçaya 2 yıl garanti veriyoruz.

 

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

 

  1. Tamamen orijinal parçalarla ve 2 yıl garantili olarak (bataryalar 6 ay, CepteTamir onaylı ekranlar ise 1 yıl garantilidir) bu işlemleri gerçekleştiriyoruz, kesinlikle yan sanayi veya çıkma parça kullanılmamaktadır.
  2. Tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde yapan ve %100 müşteri memnuniyetine sahip tek servisiz.
  3. CepteTamir öncelikli olarak sizin mutlu olmanızı ve cihazınızdan tam anlamıyla ilk günkü gibi performans almanızı sağlarız.
  4. Yaptığımız işe garanti veririz, çünkü hem kullandığımız yedek parçaya hem de yapmış olduğumuz teknik servis hizmetimize olan güvenimiz tamdır.
  5. Tamir ve yükseltme gibi tüm işlemlerin ardından indirimli koruma paketi alma fırsatı. Koruma paketlerimizle ilgili detaylı bilgi ve fiyatları için CepteKoruma‘ya göz atabilirsiniz.
  6. Cihazlarınızı İstanbul içinden ücretsiz kurye ile ve İstanbul dışından da ücretsiz kargo hizmetimizle gönderebilirsiniz, hem gönderdiğiniz zaman hem de cihazı teslim alacağınız zaman hiçbir kargo ve kurye ücreti ödemeyeceksiniz.
  7. İşlemler maksimum 3 iş günü içinde tamamlanıp cihazınız size gönderilir bu süreçte ihtiyaç halinde size ücretsiz yedek cihaz hizmeti de verebiliyoruz.

 

Tüm işlemlerde kullanılan parçalar tamamen orijinal ve işlemi yapan teknisyenlerimiz en az 5 yıl deneyimli ve CepteTamir sertifikalıdır.

 

GARANTİ UYGULAMALARIMIZ

 

Teknik Servisimizde yapılan tüm işlemler sistemimize kayıt edilir. Bu kapsamda cihazınız ile ilgili işlemlerden sonra CepteTamir kaynaklı ortaya çıkan sorunları tamamen ücretsiz bir şekilde tamir ediyoruz.

 

Bu noktada sizden tek isteğimiz cihazınızı servisimiz haricinde başka bir yerde açtırmamanız ve parça değişimi yaptırmamanızdır.Yorum Yap
3Z5bS
Güvenlik Kodu*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi
Yorumlar