Sevilen seriyi geçen sene piyasaya süren Xiaomi, 6 ve 6A modelleri için MIUI 11 arayüzünü yayınladığını resmi Twitter hesabından duyurdu. Bu kapsamda 2017 yılında piyasaya sürülmüş Xiaomi Redmi 5 ve Redmi Note 5 serisi için MIUI 11 arayüzünü yayınlayan dünyanın en büyük akıllı telefon şirketlerinden olan Xiaomi, kullanıcıları sevindirmeye devam ediyor. 

 

Güncelleme alamayan eski model telefon kullanıcıları için oldukça sıkıntılı olan bu duruma her marka aynı hassasiyeti göstermiyor maalesef ki. Apple ve Xiaomi bu konuda oldukça önemli adımlar atıyor olsa da yıl içinde çok fazla telefon piyasaya çıkaran markalar bir yıl önce çıkmış telefonları için bile güncelleme vermeyi kesebiliyor. 

 

MIUI 11 arayüzü Xiaomi 6 ve 6A kullanıcıları için geliyor

 

Biraz önce de bahsettiğimiz gibi dünyanın en büyük akıllı telefon üreticileri arasında yer alan Xiaomi de bu güncelleme konusunda cömert davranan markalar arasında yer alıyor.  

 

Android 10 tabanlı MIUI 11 arayüzünü bundan birkaç ay önce tanıtan Çin merkezli şirket, bu güncellemeyi eski modelleri için de gelecek bir arayüzün olduğunu söylemiş adeta kullanıcılara müjdelemişti. Söz konusu tweet'i incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum