Samsung geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu dev lansmanda uzun zamandır merakla beklenen Samsung Galaxy Z Flip modelinin tanıtımını yapmıştı. UNPACKED adı verilen lansmanda Galaxy S20 üyeleri de kamuoyunun dikkatini çekmeyi başardı. Tek S20 serisinin üyeleri değil en ilginç görünen ürünü Samsung Galaxy Z Flip modeli de dikkatleri üzerine topladı. Lansmandan önce ön satışa çıkarıldı ve daha sonra mağazalardaki yerini aldı. Ancak Galaxy Z Flip raflardaki yerini uzun süre koruyamadı. Hem ön siparişte hem de mağaza stokları hemen tükendi. 

11 Şubat'ta tanıtılan Samsung Galaxy Z Flip, 12 ve 13 Şubat'ta ön siparişe açık durumdaydı. 14 Şubat'ta telefon mağazalarda satılmaya başladı. Ön sipariş stokları tükendi daha sonra da mağazalarda satılan ürün stokları da tükendi. Z Flip almak isteyenler biraz daha beklemek zorunda kalacak. Telefonu almak isteyenler bugün öğlen saatlerine kadar telefonları aldı. Öğlen saatlerinde stoklar tamamen tükendi. Telefon tekrar stoklara 18 Şubat'ta gelecek. 

Stokların tamamen tükendiğini Samsung açıkladı. Şu ana kadar yapılan telefonların sayısına dair bir açıklama yapmadı. Telefon, yarattığı merak sayesinde hedeflenen başarıyı elde etti ve satışlar yapılmaya devam edecek. Satış sonuçlarını bizde merak ediyoruz. Samsung bu konuda ne zaman açıklama yapacağı ise henüz belli değil. 

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum