Samsung, tanıttığı ilk akıllı telefonu Galaxy Fold, beklenen büyük beklentiyi karşılayamadı. Ama Samsung firması vazgeçmedi. Çıkan iddialara göre Samsung Galaxy Fold 2 isimli bir model daha geliştirecek. Orijinal katlanır telefonun yeni versiyonu olarak çıkacak. Fold 2 modelinde sadece kamera sistemi değişecek. Fold 2 modelinde kamera ekrana gömülü şekilde gelecek. Kaynaklardan gelen haberlere göre Fold 2 bu yılın 3.çeyreğinde gelecek yani çıkış tarihi temmuz ayını bulabilir. Tamamen açıldığı zaman 7.7 inç ekran boyutuna sahip olacak. Fiyatı ise Fold ile hemen hemen aynı fiyatlarda olabilir. 

UTG (Ultra Thin Glass/Ultra İnce Cam) teknolojisi, Galaxy Fold 2'de kullanılacak camları üreten Vietnam firması taleplere karşılık olarak ürün kapasitesini arttırdı. Katlanır akıllı telefon, beklentileri karşılamak için mücadele etmek zorunda kalacak. Galaxy Z Flip modeli katlanır telefon devrinde adını duyurdu ve ön siparişte stoklar tükendi. 

Fold 2 modeli ile ilgili ortaya atılan iddialar, telefonun ekrana gömülü bir kamera kullanıcağını gösteriyor. Fold 2 modeli ekrana gömülü bir kamera ile bizi karşılayacak. Kablosuz şarj ve kablosuz kulaklık ile değerlendirildiği zaman, Fold 2 modelinde herhangi bir delik olmayacak. Bu da daha dayanıklı olmasını sağlayabilir. 

Galaxy Fold 2 Ortaya Çıkan Özellikleri 

  • Ana Ekran: 7,7 inç QXGA+ 120 Hz AMOLED
  • Kapalı hâlde ekran: 6,4 inç FHD+ Super AMOLED
  • Ön kamera: 10 MP 
  • Diğer kameralar: 12 MP Geniş açı + 12 MP Ultra geniş açı + 64 MP Telefoto + Derinlik sensörü
  • İşlemci: Snapdragon 865
  • Bağlantı: 5G 
feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum