Samsung  yeni telefonu Galaxy A32 5G modeli özellikleri ve fiyatı ile giriş seviyesindeki cihazlar arasında dikkat çekiyor. Kamera özellikleri ve pil kapasitesinin yüksek olması sebebiyle kendi segmentindeki telefonlar arasında öne çıkacak.

Samsung Galaxy A32 5G'in Özellikleri

Galaxy A32 modeli giriş seviyesinde cihazlar arasında yerini aldı. Ekran 6.5 inç büyüklüğünde, HD çözünürlüğünde ve  TFC LCD özelliklerine sahip. Ekran tasarımı da damla çentik şeklinde dizayn edilmiş.

Telefonun donanım özellikleri tanıtılırken işlemci detayları ise açıklanmadı. Yine de işlemcisinin Media Tek Dimensity 720 olması bekleniyor. Dimensity 720, TSMC'nin 7nm fabrikasyon sürecinde üretilmişti ve sekiz çekirdekli 2 GHz hızında bir yapıya sahip.

RAM kapasitesi 4 GB, 6GB ve 8 GB olan Galaxy A32 5G modeli üç farklı seçeneği müşterilerine sunuyor. Ayrıca cihazın depolama alanı 128 GB olacak.

Arka kamerası dörtlü kurulumdan oluşacak olan Galaxy A32 5G; 48 megapiksel ana kamera, 8 megapiksel ultra geniş açı, 5 megapiksel makro ve 2 megapiksel derinlik algılayıcısına sahip.

Pil kapasitesi 5.000 mAh olan telefonun 15W hızlı şart desteği de bulunuyor.

Galaxy A32 5G’nin fiyatı

Markanın en ucuz telefonu olacak olan Galaxy A32 5G'nin başlangıç fiyatı Avrupa'da 280 euro olacak. Siyah, beyaz, mavi ve ‘Violet’ olmak üzere de dört renk seçeneği bulunacak.

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum