Samsung geçtiğimiz günlerde satışa çıkardığı Galaxy A52 ve A72 modellerinin Türkiye satış fiyatlarını açıkladı. Fiyatlar tüketicileri sevindirdi. Akıllı telefon özelliklerinin gelişmesiyle ortaya çıkan fiyat yüksekliği kullanıcıları mutsuz etse de fiyat performans açısından verimli cihazların hala üretiliyor olması oldukça sevindirici. Özellikle Galaxy A serisi gibi başarılara imza atmış ve pek çok kullanıcı tarafından beğeniyle kullanılan bir serinin devam telefonlarının da çok yüksek fiyatlardan satışa sunulmamış olması kullanıcıları mutlu edecek gibi görünüyor.

Bir önceki yazımızda incelediğimiz Galaxy A52 ve A72'nin özelliklerine kısaca göz atacak olursak; Snapdragon 750G​ işlemcisi kullanılan cihazlar  Android 11 tabanlı One UI 3.0​ işlemcisi ile çalışıyor. Gorilla Glass 5​ ile korunan ekranlar toz geçirmemelerinin yanı sıra 30 dakika boyunca 1 metrelik mesafenin altına inilmediği takdirde su geçirmeme özelliğine de sahip. Cihazlarla ilgili detaylı bilgiye ​"Samsung Yeni Telefonları Galaxy A52 5G ve A72'yi Tanıttı" yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Galaxy A52 ve A72 Türkiye Fiyatları

Samsung Galaxy A52 : 3.999 TL

Samsung Galaxy A72 : 4.899 TL

Ayrıca eski bir akıllı cihaza sahipseniz Samsung Türkiye'nin değişim kampanyasından da yararlanabilirsiniz. Kampanya sayesinde Samsung'a vereceğiniz sadece Samsung değil Huawei, Xiaomi, Apple ve Oppo markalarının eski cihazları ile de değişim yaparak yeni almak istediğiniz Samsung cihazı indirimli bir şekilde alabilirsiniz.

 

Tamire Başla