Samsung, ev sahipliği yapacağı etkinlikte tanıtmasını beklediğimiz S20 modeline ait 3 telefonu, katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip ve güncellenmiş Galaxy Buds Plus. 

 

Twitter'da Galaxy Buds Plus'un özellik sayfası sızdırıldı. Sızdırılan özellik sayfasında Galaxy Buds modelinden sadece 20 dolar daha pahallıya satılacağı ortaya çıktı. Yani Galaxy Buds Plus modelinin perakende satış fiyatı 149 dolar olacak. 

 

Kulaklıkların ve kutunun boyutları aynı olacak ama ağırlıkları aynı olmayacak. Galaxy Buds modeli 5.6 gram iken Galaxy Buds Plus modelinin ağırlığı 6.3 gramdır. İç kısımda bulunan güç hücreleri şarj kapasitesini iki katına çıkaracak. 

 

Galaxy Buds Plus modelini hem Android cihazınıza hemde iOS cihazınıza bağlayıp kullanabilirsiniz. Dokunmatik ile harekette Spotify özelliği de eklenmiştir. 

 

Aktif gürültü engelleme özelliği ile ilgili detaylı bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak kulaklığı kulağınıza tam olarak takarsanız dışardan gelen sesileri izole edebilir. Galaxy Buds modeli ses kalitesi olarak harika bir deneyim yaşattı diyebiliriz. Şimdi sıra Galaxy Buds Plus modelinde bu deneyimi yaşatmasını bekliyoruz. 

 

Samsung Galaxy Buds Plus uygulaması iOS mağazasında yayınlandı ve bazı S20 modellerinin içerisinden Galaxy Buds Plus kulaklık çıkacağını da belirtelim.  

 

İşte Twitter'da Yayınlanan Galaxy Buds Plus Özellikleri

 

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum