CepteTamir
Samsung Galaxy Buds Plus
05 02 / 2020
Yazar Cepte Tamir | 05.02.2020 | Samsung | 0 Yorum

Samsung Galaxy Buds Plus

Samsung, önümüzdeki hafta mobil cihazlarının tanıtılacağı etkinliğe ev sahipliği yapıyor olacak.İşte etkinlik öncesi ortaya çıkan Buds Plus!

 

Samsung, ev sahipliği yapacağı etkinlikte tanıtmasını beklediğimiz S20 modeline ait 3 telefonu, katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip ve güncellenmiş Galaxy Buds Plus. 

 

Twitter'da Galaxy Buds Plus'un özellik sayfası sızdırıldı. Sızdırılan özellik sayfasında Galaxy Buds modelinden sadece 20 dolar daha pahallıya satılacağı ortaya çıktı. Yani Galaxy Buds Plus modelinin perakende satış fiyatı 149 dolar olacak. 

 

Kulaklıkların ve kutunun boyutları aynı olacak ama ağırlıkları aynı olmayacak. Galaxy Buds modeli 5.6 gram iken Galaxy Buds Plus modelinin ağırlığı 6.3 gramdır. İç kısımda bulunan güç hücreleri şarj kapasitesini iki katına çıkaracak. 

 

Galaxy Buds Plus modelini hem Android cihazınıza hemde iOS cihazınıza bağlayıp kullanabilirsiniz. Dokunmatik ile harekette Spotify özelliği de eklenmiştir. 

 

Aktif gürültü engelleme özelliği ile ilgili detaylı bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak kulaklığı kulağınıza tam olarak takarsanız dışardan gelen sesileri izole edebilir. Galaxy Buds modeli ses kalitesi olarak harika bir deneyim yaşattı diyebiliriz. Şimdi sıra Galaxy Buds Plus modelinde bu deneyimi yaşatmasını bekliyoruz. 

 

Samsung Galaxy Buds Plus uygulaması iOS mağazasında yayınlandı ve bazı S20 modellerinin içerisinden Galaxy Buds Plus kulaklık çıkacağını da belirtelim.  

 

İşte Twitter'da Yayınlanan Galaxy Buds Plus Özellikleri

 

Samsung S10 Plus CepteKoruma Paketi

Samsung S10 Plus CepteKoruma Paketi

850 TL

CepteKoruma paketi; sıfır, ikinci el ya da yurt dışından satın adığınız bütün telefonlar için geçerlidir. 1 yıl geçerli olan koruma paketiniz bu süre içerisinde 3 adet kaliteli tamir hizmetini ücretsiz bir şekilde almanızı sağlar. Darbe, ekran kırılmaları, sıvı temas ve diğer tüm kullanıcı kaynaklı hasarları kapsar.

NOT Telefonunuzda herhangi bir sorun varsa tamir işlemlerini gerçekleştirip sonrasında koruma paketi alabilirsiniz. Telefonunuzda sorun olduğunu düşünüyorsanız Tıklayın


Yorum Yap
K6ITk
Güvenlik Kodu*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.ANLADIM