Samsung Galaxy M62 batarya kapasitesi belli oldu. Yüksek batarya kapasitesine sahip olan orta segment sayılabilecek modelleri kullanıcılara sunan firma yüksek kapasiteye sahip bataryasıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Galaxy M62 modelinin bataryasının bu kadar konuşulmasının sebebi powerbankı aratmayan bir büyüklükte gelecek olması

Firma önceki Galaxy M modellerinde de yüksek batarya kapasitesi deneyimini kullanıcılara sunmuştu.  Yeni modelin SM-M62F/DS ABD Federal İletişim Kurulu (FCC) tarafından sertifika aldı. Sertifikanın içeriğinde modelin 25W şarj desteği sunduğu ve USB Type-C ile şarj olduğu belirtildi. Ayrıca yeni modelde 3.5 mm kulaklık girişi olduğu aktarıldı. Modelin ismine gelecek olursak cihaz Samsung Galaxy F62 olarak isimlendirilse de isminin ülkelere göre değişiklik gösterebileceğini de belirtmemiz gerekiyor. Samsung Galaxy M62 batarya kapasitesi 7.000 mAh olarak kendisini gösteriyor. Bu da demek oluyor ki cihaz tek şarjla uzun süre kullanılabilecek. Modele ait performans testi Geekbench’te yer alan sonuca göre model Exynos 9825 işlemci, 6 GB RAM ve Android 11 özelliklerine sahip olacak.

Modele dair bilinenler şuanlık bu kadarla sınırlı. Yakın zamanda tüm detaylar açıklandığında sizleri güncel olarak bilgilendireceğiz.

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum