Yeni amiral gemisinin piyasaya sürülmesine çok uzun bir zaman olmasına rağmen özellikler Twitter üzerinden sızdırıldı.

 

Samsung’un uzun zamandır patentini almaya çalıştığı ekrana gömülü parmak izi sensörü artık bu cihazda kullanıcıların beğenisine sunulacak.

 

Sonsuz ekran sınırları iyice zorlayarak ekran-gövde oranını maksimuma çıkaracak.

 

Ekrana gömülü parmak izi çok da yabancı olduğumuz bir terim değil zira Oppo ekrana gömülü parmak izi teknolojisini sevenleriyle buluşturdu.

 

Ancak Samsung bu konuda da çıtayı yükselterek parmak izi okunma hızını arttıracak.

 

Bu modelde 3 farklı seri olacak ve giriş, orta, üst model S10 olarak karşımıza çıkacak. Şu an sadece giriş seviyesindeki cihazın özellikleri sızdırılmış olsa da diğer modeller ile ilgili ipuçları veriyor.

 

Sızdırılan bilgilerden en dikkat çekici olanı ise ön kameranın ekrana gömülü olacak olması ve bu sayede kızaklı tasarımın Samsung modellerine gelmeyeceği ancak çok daha iyi bir tasarımla üstün ekran gövde oranının korunacağı belirtildi.

Çentikli yapıdan bıkan kullanıcıları bir hayli sevindirecek olan bu yeni tasarımın ismi ise “infinity o” olarak adlandırılıyor ve çok büyük ihtimal yakın zaman içinde kızaklı akıllı telefonlar akımını tarihe gömüp yeni bir akım başlatacak gibi.

 

SAMSUNG GALAXY S10 FİYAT VE DİĞER ÖZELLİKLER

 

Sızdırılan bilgilerden biri de uygun fiyatlı Samsung Galaxy S10 cihazının 650 ile 750 Dolar arasında bir fiyat etiketine sahip olacağıydı.

 

Ülkemiz için pek de uygun fiyatlı olmasa da akıllı telefon piyasasında amiral gemilerine göre daha ucuz olduğu söylenebilir.

 

Ancak iddiaalardan bir diğeri de ekrana gömülü parmak izi okuyucusunun S10’un uygun fiyatlı modelinde bulunmayacağı oldu.

 

Bu konuda kesin bir açıklama yapılmamış olsa da fiyatı düşürmek için Samsung’un bazı şeylerden kısması gerektiğinin farkındayız.

 

Eğer ekrana gömülü parmak izi uygun fiyatlı yeni modelde olmasa ilk kez Sony cihazlar ile hayatımıza giren yan tuştaki parmak izi sensörü ile tanışabiliriz.

Snapdragon 845 işlemci 4GB Ram ve 64Gb hafıza ile gelecek olan cihaz özellikle işlemci konusunda kullanıcıları tatmin edecek.

 

Yapay zeka teknolojisi ile ilgili herhangi bir bilgi alınmamış olsa da Samsung’un yapay zeka teknolojisiin geride kalmayacağını ve bu konuda büyük adımlar atacağını hepimiz bekliyoruz.

 

YENİ SAMSUNG GALAXY S10 VE TAMİRİ

 

Yeni Samsung Galaxy S10 özelliklerinden çok ekranıyla konuşulacak zira ekrana gömülü parmak izi sensörü ve kamera ekranı apayrı bir kategori olarak incelememize neden oluyor.

 

Gorilla Glass 6 ile korunması muhtemel olan cihazın bazı kullanıcıların elinde kırılacağını elbetteki biliyoruz.

 

Ekrana gömülü parmak izi ve kameradan dolayı tamir masrafının bayağı yüksek olacağını tahmin ediyoruz siz siz olun koruyucu kılıf ve kırılmaz cam ile korunun.

 

Ancak tabi ki bütçenize en uygun gelecek yöntem ise CepteKoruma paketimiz olacaktır.

 

CepteKoruma ile korudğunuz cihazlarınız yıl içinde 3 defaya kadar ücretsiz ve garantili bir şekilde tamir edilmektedir.

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum