Samsung yakın zaman önce farklı fiyat aralıklarına sahip cihazlarını kullanıcılara sundu. Ancak bununla beraber Samsung Galaxy S11 hakkında da yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı. Bu kapsamda yeni renk detaylarına ulaşılan cihazın, birçok seçenek ile gelmeyeceğini söyleyebiliriz.

 

Samsung normalde birçok renk seçeneği ile karşımıza çıkıyorken, Samsung Galaxy S11 modeli için o kadar da cömert olmayabilir. 2020 yılında detaylarının belli olacağı cihaz hakkında sızıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. Yeni çıkan sızıntılar ile birlikte Samsung Galaxy S11'in standart olarak mavi, gri ve siyah renklerde çıkacağı tahmin ediliyor.

Exclusive: Guess what! New Galaxy Buds in development (SM-R175) coming in Blue, Pink, Black & White colors!
S11e: Blue, Grey, & Pink
S11: Blue, Grey, & Black (at least these 3)
S10 lite: Black, Blue & White
Note10 lite: Red, Silver (possibly Aura) & Blackhttps://t.co/Ehytkwaxlt

— Ishan Agarwal (@ishanagarwal24) November 11, 2019

Bununla birlikte Twitter sızıntısıyla ortaya çıkan detayları Ishan Agarwal paylaştı. Agarwal'a göre, şirket yalnızca Galaxy S11'i standart renklerde kısıtlı renklerde sunmayı tercih edecek.  Ancak diğer cihazlarında izlenecek yol biraz daha farklı olacak gibi duruyor. Paylaşımda da görüldüğü gibi diğer modellerde daha fazla renk olabilceğine işaret ediliyor. 

 

Diğer sızan bilgiler arasında Samsung Galaxy S11e için, mavi, gri ve pembe renkleri ön plana çıkıyor. Ancak bu paylaşımlar içinde en heyecan verici olani şüphesiz yeni Galaxy Buds kulaklıkların farklı renk seçenekleriyle gelebilecek olması. Zira bu kulaklıklarda genelde pek bir renk seçeneği sunulmuyor ve bu ise kullanıcıların farklı seçeneklerine ulaşamamasına neden oluyor. 

 

Galaxy Buds için ortaya atılan sızıntıda siyah ve beyaz renklerin yanında pembe ve mavi renklerinin de sunulacağı söyleniyor ki bu gerçekten de önemli. Agarwal teknik sızıntılarda önemli nokta atışları yapıyor olmasıyla tanınıyor olsa da söz konusu detaylar resmi değil. Yani beklentiler bu yönde ancak gerçekleşmeyedebilir. 

 

Söz konusu iddiaların gerçek olup olmadığını gelecek yılın şubat ayında göreceğiz ancak renk seçeneklerinin çeşitleniyor olması Samsung adına önemli adımlar olarak değerlendiriliyor. 

 

 

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum