CepteTamir
IMG-BLOG
24 12 / 2018
Yazar Hasan Aras | 24.12.2018 | Samsung | 0 Yorum

Samsung Note 5 Kapak Değişimi Fiyatı

Samsung Note 5 kapak değişimi genelde darbeye bağlı kırık ya da kullanıma bağlı olarak aşınma gibi sebeplerden dolayı yapılmaktadır.

Yere düşme, alınan darbeler ya da üzerine istemsiz bir şekilde baskı uygulanmasında dolayı arka kapakta kırılma yaşandı ise alanında uzman ve tecrübeli CepteTamir’in Samsung teknisyenleri tarafından değişim işlemi gerçekleştirilir.

Üstelik bu işlem için servise kadar yorulmanıza gerek yok. Eğer İstanbulda ikamet ediyorsanız teknisyenlerimiz sizin olduğunuz yere gelerek yanınızda, gözünüzün önünde pil kapağı değişimini yapmaktadır.

Pil kapağı orijinal dir ve değişen parçaya servismiz iki yıl parça garantisi vermektedir.

SAMSUNG NOTE 5 KAPAK NASIL SÖKÜLÜR?

Samsung Note 5 akıllı telefonlarında arka kapak kasaya yapışıktır bireysel olarak açılamaz. Öncelikle telefonun arka kısımdan ısıtılması ve arka cam kapak sökülürken de sıcak hava tabancası ile yapışkanının yumuşatılması gerekir.

Eğer İstanbul dışından bize ulaşıyor ve Samsung note 5 pil kapağınızı değiştirmek istiyorsanız size güzel bir haberimiz var.

Artık ücretsiz kargo hizmetimizden yararlanarak telefonunuzu bize gönderebilir yine işlemler yapıldıktan sonra yine ücretsiz kargo hizmetimizle telefonunuzu teslim alabilirsiniz.

‘’Kargo Gönderim Sayfamız’’ dan detaylara bakabilirsiniz.


Yorum Yap
jyHRo
Güvenlik Kodu*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi
Yorumlar