CepteTamir
IMG-BLOG
17 11 / 2018
Yazar Hasan Aras | 17.11.2018 | Samsung | 0 Yorum

Samsung Note 9 Ekran Değişimi

Samsung Note 9 ekran kırıldı, ön camı çatladı, iç ekran kırılması yaşandı, dokunmatik alan basmıyor gibi sorunlar ekran tamiri ile halledilir.

Note 9 ekran değişimi CepteTamir tarafından Adresinize gelinerek yanınızda gözünüzün önünde yapılır.

Eğer İstanbul dışından kargo ile gönderim sağlayacaksanız ‘’Ücretsiz Kargo Gönderim’’ sayfamıza göz atabilirsiniz.

SAMSUNG NOTE 9 EKRAN TAMİRİ NASIL YAPILIR?

Note 9 ekran onarımı, alanında uzman ve tecrübeli CepteTamir teknisyenleri tarafından gözünüzün önünde 20’ ile 40’ dakika arasında gerçekleştirilir.

Samsung Galaxy Note 9 ekran değişiminde komple ön cam, dokunmatik alan, iç ekran ve dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.

  1. Ekran değişimi yapılırken telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez. Cihaza herhangi bir format atılmaz.
  2. Ekran değişimi sonrasında telefon ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz (aksine kırık ekranlı cihazlara göre daha iyi bir performans gösterilir).
  3. Telefonunuza CepteTamir tarafından 2 yıl parça garantisi verilir. Dilerseniz telefonunuz tamir edildikten sonra Koruma paketi alabilir, bir yıl boyunca kullanıcı hatalarına karşı telefonunuzu koruma altına alabilirsiniz.
  4. Ekranın tekrar kırılmasını ve ön camın çatlamasını engellemek amacıyla telefona ücretsiz olarak kırılmaz cam koruyucu takılır.

Yorum Yap
63A8b
Güvenlik Kodu*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi
Yorumlar