CepteTamir
Samsung S10 Modeli İçin Android 10 Güncellemesi Yayınlandı
29 11 / 2019
Yazar Gamze Töngel | 29.11.2019 | Samsung | 0 Yorum

Samsung S10 Modeli İçin Android 10 Güncellemesi Yayınlandı

Samsung'un amiral gemisi Galaxy S10 modeli Android 10 güncellemesi almaya başladı. Hangi ülkede bulunan S10 modellerine güncelleme geldi?

 

Samsung 2019 yılının başında piyasaya sürmüş olduğu amiral gemisi telefonu Galaxy S10 serisi, Android 10 güncelleme almaya başladı. Android 10 güncellemesi tüm ülkelerde bulunan S10 modellerine gelmedi. Şuan da sadece Almanya'da bulunan Galaxy S10 modellerine Android 10 güncellemesi geldi. Android 10 güncellemesi kısa süre içerisinde tüm ülkelerde bulunan Galaxy S10 modellerine de sunulması bekleniyor. 

 

Almanya'da bulunan Galaxy S10 kullanıcıları sadece One UI 2.0 beta programına kayıt yaptıran kullanıcılar, 140 MB büyüklüğündeki güncellemeyi almaya başladı. Beta kullanıcılarında Android 10 yazılımı zaten yüklü olduğu için yazılım boyutu küçüktür. Aralık ayı güvenlik düzeltmelerini de içeriyor. 

 

Eğer sizin cihazınız da Galaxy S10 ve Almanya menşeili ise Android 10 güncellemesi size de gelmiş olabilir. Bu şartları sağlıyorsanız Ayarlar kısmından Yazılım Güncelleme alt menüsünde Android 10 güncellemesi alıp almadığını kontrol edebilirsiniz. Android 10 güncellemesi sadece S10 modeline değil, S10e ve S10+ modellerine de geldi. 

 

Güncelleme takvimi açıklamayan Samsung, tüm S10 modellerine ne zaman Android 10 güncellemesi alacağına dair herhangi bir açıklama yapmadı. Almanya'da başlatmış olduğu Android 10 güncellemesi ile birlikte diğer ülkelere de kısa sürede gelecek gibi görünüyor. 

 

Samsung Galaxy S10 Güncelleme Görüntüleri

 

Samsung S10 CepteKoruma Paketi

Samsung S10 CepteKoruma Paketi

800 TL

CepteKoruma paketi; sıfır, ikinci el ya da yurt dışından satın adığınız bütün telefonlar için geçerlidir. 1 yıl geçerli olan koruma paketiniz bu süre içerisinde 3 adet kaliteli tamir hizmetini ücretsiz bir şekilde almanızı sağlar. Darbe, ekran kırılmaları, sıvı temas ve diğer tüm kullanıcı kaynaklı hasarları kapsar.

NOT Telefonunuzda herhangi bir sorun varsa tamir işlemlerini gerçekleştirip sonrasında koruma paketi alabilirsiniz. Telefonunuzda sorun olduğunu düşünüyorsanız Tıklayın


Yorum Yap
WW7mo
Güvenlik Kodu*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.ANLADIM