Samsung 2019 yılının başında piyasaya sürmüş olduğu amiral gemisi telefonu Galaxy S10 serisi, Android 10 güncelleme almaya başladı. Android 10 güncellemesi tüm ülkelerde bulunan S10 modellerine gelmedi. Şuan da sadece Almanya'da bulunan Galaxy S10 modellerine Android 10 güncellemesi geldi. Android 10 güncellemesi kısa süre içerisinde tüm ülkelerde bulunan Galaxy S10 modellerine de sunulması bekleniyor. 

 

Almanya'da bulunan Galaxy S10 kullanıcıları sadece One UI 2.0 beta programına kayıt yaptıran kullanıcılar, 140 MB büyüklüğündeki güncellemeyi almaya başladı. Beta kullanıcılarında Android 10 yazılımı zaten yüklü olduğu için yazılım boyutu küçüktür. Aralık ayı güvenlik düzeltmelerini de içeriyor. 

 

Eğer sizin cihazınız da Galaxy S10 ve Almanya menşeili ise Android 10 güncellemesi size de gelmiş olabilir. Bu şartları sağlıyorsanız Ayarlar kısmından Yazılım Güncelleme alt menüsünde Android 10 güncellemesi alıp almadığını kontrol edebilirsiniz. Android 10 güncellemesi sadece S10 modeline değil, S10e ve S10+ modellerine de geldi. 

 

Güncelleme takvimi açıklamayan Samsung, tüm S10 modellerine ne zaman Android 10 güncellemesi alacağına dair herhangi bir açıklama yapmadı. Almanya'da başlatmış olduğu Android 10 güncellemesi ile birlikte diğer ülkelere de kısa sürede gelecek gibi görünüyor. 

 

Samsung Galaxy S10 Güncelleme Görüntüleri

 

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum