CepteTamir
Samsung S11 Çıkış Tarihi Belli Oldu
06 01 / 2020
Yazar Cepte Tamir | 06.01.2020 | Samsung | 0 Yorum

Samsung S11 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Samsung S11 lansman tarihi ve bazı özellikleri ortaya çıktı. İşte 5G özellikli olarak tanıtılacak olan S11 modelinin çıkış tarihi.

 

Samsung, S ailesinin yeni modellerini çıkarmaya hız kesmeden devam ediyor. S11 modeli ile ilgili gelişmeler de ortaya çıkmaya devam ediyor. En son kamera modülü ile ilgili yapılan testler ortaya çktı. Bununla beraber ise S11 modelinin çıkış tarihi de ortaya çıktı. Samsung S11 modeli için MecaTech System isimli şirket ile geliştirdiği kamera modulünün test yuvası internete sızdırıldı. Yapılan testin niahi kullanıcıdan önceki son test olduğu bilinmektedir. 

 

Samsung S11 modelinin dörtlü kamera kurulumuna sahip olacağı ve ana kameranın 100 megapiksel çözünürlükte olacağı söyleniyor. S11 modelinin 5 kat optik yakınlaştırma özelliğine de sahip olacak. Telefonun kamerasında nesnenin kimyasal bilişemini kızılötesi ışıkla analiz etmek için spektrometrenin de bulunacaktır. 

 

Spektrometrenin çalışması; ilk olarak nesnenin bileşimini öğrenmesi için kızılötesi ışık yayacak daha sonrasında ise geri tepme enerji dalgası ile bu nesnenin bileşemini ortaya çıkaracak. 

 

Spektrometre kullanımında bir nesnenin bileşeninin dışında cildinizdeki nem içeriğinden şeker,yağ ve diğer besin değerlerini de ölçebileceksiniz. 

 

Samsung S11 Çıkış Tarihi 

 

Samsung S11 modelin tanıtımı Şubat ayında yapılacak. Tahmini tarih olarak 18 Şubat olacağı söylenmektedir. Lansman yeri Samsung'un diğer modellerinin de tanıtıldığı yer olan San Francisco olacak. Yorum Yap
lMoRC
Güvenlik Kodu*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.ANLADIM