Samsung, yeni amiral gemisi S21 Ultra ile gelecek olan üstün özelliklerdeki S Pen ve S Pen Pro kalemlerininin tanıtımını yaptı. Samsung, geçtiğimiz günlerde Türkiye’de Unpacket 2021 etkinliğini gerçekleştirdi. Etkinlikte yeni akıllı telefon serisini, kulaklık ve takip cihazlarını tanıttı. Ayrıca özel bir ürün olan S Pen Pro modelini ilgililerine duyurdu. Hepimizin merakla beklediği Unpacket 2021 etkinliğinde yeni Galaxy S21 ailesi piyasaya sunuldu. Özellikleri bakımından oldukça yenilikçi olan S21 Ultra 5G büyük ilgi topladı. Samsung’un Note serisinin sonunu getireceği ve kalem desteğini geliştireceği farklı üst düzey telefonlara vereceğini müjdeledi. Türkiye’de yapılan Unpacket 2021 etkinliğinde Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S21 Ultra’ya S Pen desteği kazandırıldığı açıklandı. S Pen’in yanı sıra S Pen Pro’da tanıtıldı.

Samsung’un Yeni Akıllı Kalemi S Pen Hakkındaki Tüm Ayrıntılar

S Pen, piyasadaki diğer akıllı kalemlerle benzer özellikler taşımakta. Gerçek bir kalem formunda, parlak koyu gri renge sahip. Ancak bildiğimiz S Pen’den çok daha üst düzey ve kapsamlı özelliklere sahip. Ürünün sadece duyurumu yapıldığı için detaylı bilgiler önümüzdeki günlerde aktarılacak.

S Pen Pro ise Galaxy S21 Ultra ile;

Kullanıcıların telefonlarında gezinmek veya cihazı odanın herhangi bir yerinden kontrol etmek için bluetooth özellikli olarak gelecek. S Pen Pro ise açıklamalara göre bu senenin sonunda çıkacak.

Yeni çıkacak olan S Pen Pro hakkındaki tüm gelişmeleri sizlere ilerleyen zamanlarda aktaracağız.

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum