CepteTamir
IMG-BLOG
24 12 / 2018
Yazar Hasan Aras | 24.12.2018 | Samsung | 0 Yorum

Samsung S6 Edge Batarya Fiyatı ve Değişim Süreci

Samsung S6 Edge batarya problemleri sonucunda performansta azalmalar ve çok kısa süren batarya ömrü gibi sorunlara sebep olmaktadır.

 

Hemen siz de tamir talebinde bulunun avantajlı fiyatları kaçırmayın.

 

Samsung S6 Edge akıllı telefonlarında yaşanan sorunlardan bir tanesi cihazın bataryasının hızlı bir şekilde bitmesidir.

 

Bu sorunla karşılaşılmasının sebepleri ise batarya ömrünün sona ermeye başlaması ya da batarya şişmesi sorunu ile karşılaşılmasıdır.

 

Samsung S6 Edge batarya değişimi fiyatı Batarya değişimi alanında uzman ve tecrübeli CepteTamir SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından, yapılmaktadır.

 

İstanbul dışından ücretsiz kargo ile, İstanbul içerisinden ise ücretsiz kurye hizmetimiz ile cihazlarınızı bize gönderebilirsiniz. Değiştireceğimiz batarya orijinal olup 6 ay CepteTamir garantisi altında olacaktır.

 

Batarya değişimişlemleri yaklaşık olarak 30 dakika sürmektedir. 

 

Kargo elimize ulaşır ulaşmaz aynı gün batarya değişim işlemleri gerçekleştirilerek size yeniden ücretsiz kargo ile gönderimi sağlanır. ‘’Kargo Gönderim Sayfamızı’’ ziyaret edebilirsiniz.

 

1. Batarya değişiminde orijinal 2600 mAh ürün kullanılır.

2. Telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.

3. Bataryanın şarj dayanıklılık süresi ilk günkü performansına geri döner.

4. Telefonunuz sizlere 6 ay garanti verilir.

 

Garanti süresi içerisinde batarya ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak Samsung teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulmaktadır.

 

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

 

  1. Tamamen orijinal parçalarla ve 2 yıl garantili olarak (bataryalar 6 ay, CepteTamir onaylı ekranlar ise 1 yıl garantilidir) bu işlemleri gerçekleştiriyoruz, kesinlikle yan sanayi veya çıkma parça kullanılmamaktadır.
  2. Tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde yapan ve %100 müşteri memnuniyetine sahip tek servisiz.
  3. CepteTamir öncelikli olarak sizin mutlu olmanızı ve cihazınızdan tam anlamıyla ilk günkü gibi performans almanızı sağlarız.
  4. Yaptığımız işe garanti veririz, çünkü hem kullandığımız yedek parçaya hem de yapmış olduğumuz teknik servis hizmetimize olan güvenimiz tamdır.
  5. Tamir ve yükseltme gibi tüm işlemlerin ardından indirimli koruma paketi alma fırsatı. Koruma paketlerimizle ilgili detaylı bilgi ve fiyatları için CepteKoruma‘ya göz atabilirsiniz.
  6. Cihazlarınızı İstanbul içinden ücretsiz kurye ile ve İstanbul dışından da ücretsiz kargo hizmetimizle gönderebilirsiniz, hem gönderdiğiniz zaman hem de cihazı teslim alacağınız zaman hiçbir kargo ve kurye ücreti ödemeyeceksiniz.
  7. İşlemler maksimum 3 iş günü içinde tamamlanıp cihazınız size gönderilir bu süreçte ihtiyaç halinde size ücretsiz yedek cihaz hizmeti de verebiliyoruz.

 

Tüm işlemlerde kullanılan parçalar tamamen orijinal ve işlemi yapan teknisyenlerimiz en az 5 yıl deneyimli ve CepteTamir sertifikalıdır.

 

GARANTİ UYGULAMALARIMIZ

 

Teknik Servisimizde yapılan tüm işlemler sistemimize kayıt edilir. Bu kapsamda cihazınız ile ilgili işlemlerden sonra CepteTamir kaynaklı ortaya çıkan sorunları tamamen ücretsiz bir şekilde tamir ediyoruz.

 

Bu noktada sizden tek isteğimiz cihazınızı servisimiz haricinde başka bir yerde açtırmamanız ve parça değişimi yaptırmamanızdır.

220 TL

CepteKoruma paketi; sıfır, ikinci el ya da yurt dışından satın adığınız bütün telefonlar için geçerlidir. 1 yıl geçerli olan koruma paketiniz bu süre içerisinde 3 adet kaliteli tamir hizmetini ücretsiz bir şekilde almanızı sağlar. Darbe, ekran kırılmaları, sıvı temas ve diğer tüm kullanıcı kaynaklı hasarları kapsar.

NOT Telefonunuzda herhangi bir sorun varsa tamir işlemlerini gerçekleştirip sonrasında koruma paketi alabilirsiniz. Telefonunuzda sorun olduğunu düşünüyorsanız Tıklayın


Yorum Yap
ImnRQ
Güvenlik Kodu*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi
Yorumlar