Geniş ekranları, kaliteli fotoğraflar çekebilen kameraları, birbirinden kullanışlı aksesuarları ve etkileyici özellikleri ile son dönemlerin en büyük iki telefon markasından biri olan Samsung, cihazları için her ne kadar en dayanıklı donanımları kullanmaya çalışsa da maalesef ki bazı problemler oluşabiliyor. Bunlardan en önemlileri ise Samsung ekran kırılma sorunu ve Samsung batarya sorunu (Samsung şarj sorunu). Kullanıcılar da bu sorunlarla karşılaştıklarında maalesef ki cihazlarını verimli bir şekilde kullanamıyorlar ve en kısa sürede bir çözüme ulaşmayı istiyorlar. Bu nedenle kendilerine en yakın Samsung servis bayisini arıyorlar. Çünkü hem tamir işlemini daha kısa sürede yaptırmak hem de yol masrafları ve yolda kaybedilen zamandan kurtulmak istiyorlar. Peki, gidip bulduğumuz ve bizlerden yüksek ücretler talep eden bu sözde Samsung servis cihazımızı orijinal parçalar kullanarak mı tamir ediyor?

 

Diyelim ki akıllı telefonunuzda bir problem oluştu. Neler yapacağınızı biliyor musunuz? Samsung ekran değişimi ya da Samsung batarya değişimi yapmanız gerekiyorsa izleyeceğiniz yol ne olurdu? Önce Google’da “Samsung Servis" ya da “Samsung Ekran Değişimi Fiyatları” araması yaptırırdınız sanırım. Belki de size yakın olan sıradan bir telefon tamircisine giderdiniz. Peki, gittiğiniz bu servis ya da internette bulacağınız diğer yerler sizlere nasıl hizmet verecek? Samsung ekran değişimi ya da Samsung batarya değişimi yaparken takacakları yeni parçalar orijinal mi olacak? İşlem sonunda size garanti sağlayacaklar mı? Bunların hepsini bir kenara bırakalım, telefonunuzu kaç günde yaparlar sizce? İçerisindeki verilerinize bir şey olur mu? Bir sürü soruyla uğraşmak zorunda kalmak yerin size çok kısa ve çok daha kolay bir yol göstereceğiz.

CepteTamir nasıl çalışır?

 

Sadece CepteTamir.com’a girerek telefonunuzun marka ve model numarasını girdikten sonra cihazınızın arızasını seçin. İster Samsung ekran değişimi olsun, ister Samsung batarya değişimi. İstanbul dışından ücretsiz kargo ile, İstanbul içerisinden ise ücretsiz kurye hizmetimiz ile cihazlarınızı bize gönderebilirsiniz.Sonrasında ödemeyi dilerseniz nakit, dilerseniz de kredi kartınız ile yapabilirsiniz. Üstelik cihazınızı diğer servisler gibi 2 hafta sonra teslim etmez, Verilerinizin kaybolmasından ya da çalınıp kopyalanmasından korkmanıza da gerek yok. A kalite ekranlarda 1 yıl, orjinal ekranlarda ise 2 yıl garantisi sağlamakla birlikte, ekran, batarya gibi değişimlerde orijinal parçalar kullanmaktayız. CepteTamir.com size en yakın Samsung servis hizmeti.

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum