Türkiye'nin en çok satan telefon markalarının başında gelen Samsung, son dönemde çıkardığı akıllı telefonlar ile birçok yeniliğe imza attı. Gerek tasarımsal değişiklikler gerek ise geliştirilen üstün özelliklere sahip donanımları ile özellikle Samsung Galaxy S9 - S9 Plus ve Samsung Galaxy Note 8 müşterilerin beğenisini kazandı. Ancak her ne kadar iyi cihazlar olurlarsa olsunlar kullanıcı ya da fabrika çıkışlı bazı sorunlar meydana gelebiliyor. Kullanıcıların büyük çoğunluğu ise bu sorunlar nedeniyle cihazlarını yetkili Samsung servis hizmeti veren bir noktaya götürmeye çalışıyor. Peki, kendi ellerinizle teslim ettiğiniz, günlük yaşantınızda gözünüz gibi baktığınız bu akıllı telefonlara sıradan bir tamircide nasıl bakılıyor hiç düşündünüz mü?

 

Telefonlar artık olmazsa olmazlarımızdan. Bir gün boyunca telefonsuz kaldığınızı hayal edin. En basitinden başlamak gerekirse artık saatin kaç olduğunu öğrenemeyebilirsiniz. Sevdiklerinizle istediğiniz gibi iletişim kuramayabilir ve internet gerektiren pek çok şeyden de mahrum kalabilirsiniz. Selfielere ve boomeranglara da veda edin. Bilmediğiniz bir yere gitmeniz gerektiğinde ise maalesef ki sora sora Bağdat'ı bulmanız lazım. Maillerinizi, o zamana kadar biriktirmiş olduğunuz anıları saymıyorum bile. Peki telefonunuzu sıradan bir Samsung servis merkezine verdiğinizde ne olur biliyor musunuz?

 

İlk olarak telefonunuzdan günlerce uzak kalabilirsiniz. Ne zaman geri alacağınızı bilmeden, yavaşça servise bırakırsınız göz bebeğinizi. İçerisindeki verilerin güvenliği ise tam bir muamma. Yani özel resimleriniz, ses kayıtlarınız ve dosyalarınız maalesef ki artık özel değil. Üstelik tüm bunları kaybetmeniz de ihtimaller dahilinde. Günler sonra (cihazınızı ne zaman tamir ederler bilinmez) cihazınızı teslim alırken vereceğiniz parayı da unutmayın.

 

Size tüm bunlardan kurtulabileceğinizi söylesek. Telefonunuzu tamir ettirmek için servise gitmenize gerek olmadığını, İstanbul dışından ücretsiz kargo ile, İstanbul içerisinden ise ücretsiz kurye hizmetimiz ile cihazlarınızı bize gönderebileceğinizi.Hiçbir veri kaybı yaşamayacağınızı ve üstelik gözünüzün önünde tamir ettiğimiz için bundan %100 emin olabileceğinizi söylesek. İşleminiz aynı gün içerisinde halledilse ve telefonunuzdan hiç ayrı kalmasanız, üstüne üstlük bir de kullanılan tüm parçalar orijinal olsa ve 2 yıl garantili gelse nasıl olur. Aslında tüm bunlar CepteTamir ile hayal değil, gerçek!

 

CepteTamir yerinde Samsung servis hizmeti veren  yenilikçi bir startup! Üstelik 2 yıl garanti ve orijinal parça desteği sağlar!

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum