Samsung yeni çıkaracağı Galaxy S21 telefonunda 108MP ISOCELL HM3 kamera sensörünü tanıttı ve Galaxy Note 21 Ultra'da da bu sensörün kullanılması bekleniyor. ISOCELL HM3'ün kamera sensörü otomatik odaklama yaparken düşük ışıkta çekim kabiliyetini de artıran bir özellik. Yakın zamanda akıllı telefon kameralarının en iyisi olması bekleniyor.

Samsung piyasaya sunacağı üç yeni telefon olan Galaxy S21, Galaxy S21+ ve Galaxy S21 Ultra'nın tanıtımını yaptı. Yapılan tanıtımda ISOCELL HM3'de tanıtılarak müşterilerin beğenisine sundu.

Otomatik Odaklamada ISOCELL HM3 ile Fark Yaratın

Otomatik odaklama kamera performansı açısından çok önemli bir detay olup bu yeni teknoloji sayesinde odaklama %50 oranında artacak. Faz algılamalı odaklama birimi üzerine özel olarak optimize edilmiş mikro lensler eklendi. Bu sayede Suoer PD Plus özelliği de desteklenmiş oldu. Artık hareketli nesnelere daha kolay odaklama yapılırken düşük ışık ortamlarında da fotoğraf performansı daha iyi bir hal alacak. ISOCELL HM3; 8K 30 fps, 4K 120fps ve FHD 240fps video kaydını destekliyor.

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum