Honor Magic Watch 2, 2.46mm'lik olan sürümü 1.39 inç büyüklüğe ve AMOLED ekrana sahiptir. 454x454 piksel çözünürlüğü sahip olan Honor Magic Watch 2, inç başına 326 ppi piksel yoğunluğu sunuyor. Saatin ağırlığı 41 gramdır. 5 ATM suya dayanıklılık sunan Honor Magic Watch 2, 316L paslanmaz çelik gövdesi ile saate hem dayanıklılık hem de şıklık katıyor. Kullanılan gövde günlük çizilme ve darbelerden minimum şekikde etkileniyor. 

Honor Magic Watch 2, gücünü Kirin A1 işlemcisinden alıyor. 4GB dahili hafızaya sahip olan saatin 2GB'ı boştur. Dahili depolama alanına müzik yükleyerek kablosuz kulaklık ile rahatlıkla dinleyebilirsiniz. 

14 gün boyunca şarj ömrü sunan Honor Magic Watch 2, telefon ile konuşma ve müzik dinleme gibi özellikleri ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Honor Magic Watch 2 saati iPhone cihazlar ile de kullanabiliyorsunuz. iPhone cihazınızdan saate müzik atma ve anlık stres ölçüm özelliği çalışmıyor malesef. Bunların haricinde tüm fonksiyonları başarılı bir şekilde çalışmaktadır. 

Huawei TruRelax ile stres yönetimi ve stres ölçme özelliği sunan Honor Magic Watch 2, kalp atışı ve nabza göre üst seviye ve düşük seviye uyarılar ekleyebilme özelliğide sunuyor. Çift uyfu konumlandırması sistemi sayesinde koşarken, yürürken veya bisiklet sürerken hızı ve rotanızı doğru şekilde kaydediyor. Doğa yürüyüşü ve tırmanma sırasında ki aktivitelerinizi de takip eder. 

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum