CepteTamir tüm hizmetlerini tamamen orijinal parçalarla ve garantili olarak tamir eder. Asla yan sanayi denilen ürünlerle tamir işlemi gerçekleştirmez.

 

CepteTamir geleneksel telefon tamiri anlayışını kökten değiştiren, kullanıcıları merkeze koyan ve %100 memnuniyet garantisiyle çalışan bir firmadır.

 

Teknoloji ve partnerlik anlaşmalarıyla size en yakın telefoncu olarak 7/24 ulaşabileceğiniz sistemiyle telefonunuzdan haftalarca uzak kalmaya son!

 

İstanbul içinde ikamet eden müşterilerimizin ayağına kadar gidip gözlerinin önünde, tamamen orijinal parçalarla ve garantili olarak akıllı telefonlarını tamir edebiliyoruz, böylece siz yerinizden kalkmadan hizmeti ayağınıza çağırmış oluyorsunuz.

 

İstanbul dışında ikamet eden kullanıcılarımız için de çift taraflı ücretsiz kargo hizmetimiz ile yine aynı şekilde yerlerinden kalkmadan telefonlarını bize kargolayıp aynı gün tamir ettirip tekrar ücretsiz kargo ile alabilirler.

 

Yine yaptığımız bazı anlaşmalarla İstanbul içinde ikamet eden ancak cihazlarını bize göndermek isteyen kullanıcılar ücretsiz kurye hizmetimiz ile telefonlarını sadece 2 saat içinde cihazlarını bize ulaştırabilirler.

 

Ayrıca Ağır hasarlı cihazları özellikle de ana kart arızalanmalarını uzman ve deneyimli ekip ile birlikte laboratuvar ortamında tamir etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

 

CepteTamir kullanıcılarına;

 

 • Yerinde tamir hizmeti
 • Ücretsiz kargo ve kurye hizmeti
 • Orijinal parça garantisi
 • Vade farksız taksit imkanı
 • Bataryalarda 6 ay, ekran vb. tamirlerde 2 yıl CepteTamir garantisi
 • Cihazın tamir videosu
 • Kırılmaz cam ve kılıf
 • Garanti sonrası memnuniyet takibi gibi üstün hizmetler sağlıyor.

 

SİZE EN YAKIN TELEFONCU OLMAKLA KALMIYORUZ!

 

CepteTamir’de tamir işlemleri garantili olup tarafımızdan kaynaklanan her türlü sorunda tamamen ücretsiz tamir ve değişim hizmeti veriyoruz, tek bir amacımız var müşteri memnuniyetimizihep en üst seviyede tutmak.

 

Faaliyete geçtiği günden bu yana 3 yıldan uzun bir süre geçen CepteTamir gerek Şikayetvar gibi platformlar da gerekse sosyal mecralarda tek bir şikayet dahi almamış 6000’den fazla mutlu müşteriye sahip koca bir aile olmuştur.

 

Mahremiyetinizin öneminin farkındayız bu yüzden cihazlarınızı gözünüzün önünde tamir ediyoruz, yerleşik servisimizde tamir edilen cihazlarınız için video talebinde bulunabilir ve tamir sürecini görebilirsiniz.

 

CepteTamir Türkiye’de bir ilke imza atarak sıfır cihazların yanında hem yurt dışı cihazlara hem de ikinci el cihazlara CepteKoruma paketi sağlayarak akıllı cihazları kullanıcı kaynaklı tüm sorunlara karşı koruyor.

 

CepteKoruma Paketinde;

 

 • Arızaya kimin veya neyin sebep olduğuna bakılmaz.
 • Gereksiz sorgu ve sual asla olmaz.
 • Cihazlarınız arızasına göre diğer servislerle karşılaştırıldığında inanılmaz hızlı servis.
 • Tamamen orijinal parça ile tamir edilir.

 

CepteTamir akıllı cihazlarınızı 360° koruma ve tamir güvencesiyle siz değerli kullanıcılarımızı memnun etmek için sürekli olarak çalışıyor.

 

Bizlere sosyal medya hesaplarımızdan, sitemizden ve telefon kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.

 

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

 

 1. Tamamen orijinal parçalarla ve 2 yıl garantili olarak (bataryalar 6 ay, CepteTamir onaylı ekranlar ise 1 yıl garantilidir) bu işlemleri gerçekleştiriyoruz, kesinlikle yan sanayi veya çıkma parça kullanılmamaktadır.
 2. Tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde yapan ve %100 müşteri memnuniyetine sahip tek servisiz.
 3. CepteTamir öncelikli olarak sizin mutlu olmanızı ve cihazınızdan tam anlamıyla ilk günkü gibi performans almanızı sağlarız.
 4. Yaptığımız işe garanti veririz, çünkü hem kullandığımız yedek parçaya hem de yapmış olduğumuz teknik servis hizmetimize olan güvenimiz tamdır.
 5. Tamir ve yükseltme gibi tüm işlemlerin ardından indirimli koruma paketi alma fırsatı. Koruma paketlerimizle ilgili detaylı bilgi ve fiyatları için CepteKoruma‘ya göz atabilirsiniz.
 6. Cihazlarınızı İstanbul içinden ücretsiz kurye ile ve İstanbul dışından da ücretsiz kargo hizmetimizle gönderebilirsiniz, hem gönderdiğiniz zaman hem de cihazı teslim alacağınız zaman hiçbir kargo ve kurye ücreti ödemeyeceksiniz.
 7. İşlemler maksimum 3 iş günü içinde tamamlanıp cihazınız size gönderilir bu süreçte ihtiyaç halinde size ücretsiz yedek cihaz hizmeti de verebiliyoruz.

 

Tüm işlemlerde kullanılan parçalar tamamen orijinal ve işlemi yapan teknisyenlerimiz en az 5 yıl deneyimli ve CepteTamir sertifikalıdır.

 

GARANTİ UYGULAMALARIMIZ

 

Teknik Servisimizde yapılan tüm işlemler sistemimize kayıt edilir. Bu kapsamda cihazınız ile ilgili işlemlerden sonra CepteTamir kaynaklı ortaya çıkan sorunları tamamen ücretsiz bir şekilde tamir ediyoruz.

 

Bu noktada sizden tek isteğimiz cihazınızı servisimiz haricinde başka bir yerde açtırmamanız ve parça değişimi yaptırmamanızdır.

 

Avantajlı fiyatlar ve kampanyalar için lütfen takipte kalın.

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum