S.S.S.
Sık Sorulan Sorular
Genel Bilgilendirme

S.S.S.

1) Ceptetamir nedir?

Ceptetamir en hızlı, planlı ve güvenilir şekilde mobil cihaz tamir hizmeti alabileceğiniz bir sitedir. Planınıza uygun şekilde seçeceğiniz gün ve saatte mobil ekibimiz bulunduğunuz yere gelir. Siz günlük işlerinize yoğunlaşırken ceptetamir ekibi cihazınızın arızası ile ilgilenirve sorunu sizin gözünüzün önünde çözer.

2) Nasıl Çalışıyoruz?

Sitemiz üzerinden tamir kaydınızı açtıktan sonra cihazınızı olduğunuz yere gelerek tamir etmek için ekibimiz yola çıkıyor. Cihazınızın testlerini yanınızda yaptıktan sonra onarımı için işlemlere başlıyoruz.Bu esnada teknisyenimizin yaptığı işlemleri izleyebilir telefonunuzla ilgili sorular sorabilirsiniz.Onarımı tamamlanan cihazınızın son testlerini sizinle beraber yapıyor ve size geri teslim ediyoruz.Daha sonrasında servis ücretini ister kredi kartı ister nakit olarak ödeme yapabiliyorsunuz.

3) Cihazımı ne zaman geri alabilirim?

Ceptetamir cihazınızı alıp herhangi bir yere(servise)götürmez. İşlemleri sizin gözünüzün önünde yapar ve testlerini yaptıktan sonra size 2yıl garantili olarak teslim eder.Böylece zaman kaybetmemiş ve içindeki kişisel verilerinizin güvenliğinden endişe etmemiş olursunuz.

4) “Yerinde Tamir” nedir?

“Yerinde Tamir”, bulunduğunuz yere gelen mobil ekibimizin, cihazınızı 20’ ile 40’ gibi kısa bir süre içerisinde tamir ederek tekrar size verdiği bir ceptetamir hizmetidir. Bu hizmetten faydalanmak isterseniz kayıt oluşturma sırasında bunu belirterek arızanız için uygun bir ekibin size yönlenmesini sağlayabilirsiniz.

5) “Yerinde Tamir” için uygun olan arızalar nelerdir?

“Yerinde Tamir” hizmetine uygun olan arızalar, arıza seçim ekranında “yer alan tüm arızalar yerinde tamir işlemine uygundur’’

6) Tamir işlemi garantili mi?

Ceptetamir yaptığı bütün donanımsal parça değişimlerine 2yıl garanti vermektedir. Sıvı temas ve darbe ve kötü kullanıma bağlı olan yeniden arıza durumları garanti kapsamına girmemektedir.

7) Telefonum arızalandığında kaç dakikada geliyor ve tamir ediyorsunuz?

Acil durumlar istisna olmak kaydıyla gün içerisinde sorununuzu çözmek için ekiplerimiz olduğunuz yere gelerek 20’ile 40’ arasında sorununuzu çözebilmektedir.

8) Ödeme nasıl ve ne zaman yapılıyor?

Cihazınızın tamirinden sonra yanınızda testini yaparak ister kredi kartı ister nakit olarak ödeme yapabilirsiniz.

9) Ceptetamir şuan hangi şehirlerde?

Ceptetamir şimdilik sadece istanbul içinde hizmet vermektedir.Yakında bütün Türkiyede bu güzel hizmeti vermeye başlamayı hedeflemektedir.

Sık Sorulan Sorular
4.5 (90.91%) 11 vote[s]

Görüş ve Sorularınızı Yorum Olarak Paylaşabilirsiniz

  Takip et  
Bildir
1
Merhabalar CepteTamir'e hoş geldiniz, nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by