CepteTamir
Teknisyen Başvuru Sayfası

iPhone X TamirTeknisyen Yolculuğuna Katıl

Profesyonel bir kariyer yapmak, bu alanda ekstra eğitimler görmek, sektörel sertifika programlarıyla kendinizi daha da geliştirmek için CepteTamir uzman teknisyen programına katılabilirsiniz.

Üstelik CepteTamir teknisyeni olarak profesyonel sertifikalı bir meslek sahibi olabilirsiniz!

Zaten bu işin profesyoneliyim diyorsanız, CepteTamir ekibine katılmak için bize yazın.

CepteTamir Teknisyen Başvuru

Sürekli Gelişim

CepteTamir sistemi, teknisyenlerin sektörde en fazla kazanan ve en uzun süreli çalışan kişiler olması hedefi üzerine kurulmuştur.

Sistem, teknik ekibimize bilgi ve tecrübelerimizi en doğru şekilde aktarmak, profesyonel hizmet sunmak üzerine çalışıyor. Teknik personeli başarıya götürecek yolda rehberlik ediyor, kapsamlı eğitim programları ile gelişimlerine sürekli destek veriyor.

Yenilikçi Tamir Anlayışı

CepteTamir yeni trendleri anında yakalayarak sürekli olarak vizyon genişleten, teknolojiyi yakından takip eden ve yeni teknikleri anında uygulamaya sokan profesyonel ve müşteri odaklı bir girişimdir.

İnternet’in sağladığı inanılmaz güçle sürekli olarak yeni müşterilere ulaşırken müşteri memnuniyetini had safhada tutmak amacıyla teknisyen memnuniyetini de had safhada tutma ilkesini benimsemiş bir kuruluşta olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

CepteTamir teknisyen ekibine katılmak için İstanbul’da olmanıza gerek yok, tüm Türkiye’den teknisyen arkadaşlarla çalışmalarımızı büyüteceğiz.

Teknisyen Başvuru Sayfası
4 (80%) 4 vote[s]

1
Merhabalar CepteTamir'e hoş geldiniz, nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by