Çoğu telefon Gorilla Glass 5 teknolojisine geçmiş olsa da kulak hizasından düşmesiyle bile ekran bütünlüklerini kaybedip kırılıyor.

Huawei P20 görüşme esnasında 21. kattan düştü ve tahmin edileceği üzere ekran kırılması, kasa yamulması, arka cam kırılması meydana geldi.

Bu kazada yaşananların önemi ise cihazın bütünlüğünü koruyup darmadağın olmaması ve 21 kat gibi inanılmaz bir yüksekliğe bile dayanmış olmasıdır.

En ilginciyse telefon 21. kattan düşmesine rağmen hala çalışıyor olmasıydı bu telefon düşmesi dalında yepyeni bir rekor olarak tarihe geçti.

Telefon Düşmesi 2

Telefon sahibi cihazı eline aldıktan sonra neredeyse tüm aksanların çalışır vaziyette olduğunu gördü ve bunu kişisel Twitter hesabından paylaştı.

Telefonun çalışmasından daha da ilginç olan bir şeyse parmak izi, ve yüz tanıma fonksiyonlarının gayet normal bir şekilde çalışmalarıydı.

Telefon Düşmesi 3

Telefon düşmesi, yamulma, ön ve arka camın kırılmasına rağmen cihazın çalışır olmasından dolayı, cihazın sahibi telefon görüşmesi yapmayı bile denedi ve hiçbir sıkıntı yaşamadığını belirtti.

Bunun P20’nin sağlamlığı mı şans mı olduğu bilinmiyor ancak duyumlara göre cihaz sahibine ulaşan Huawei kendisine bir P20 hediye etmiş.

akıllı cihazların fiyatları göz önüne alındığında bu tür telefon düşmesi olaylarının kullanıcılar için adeta kabus olduğunu kabul etmek gerek.

Ön cam, arka cam, batarya şişmesi gibi sık karşılaşılan problemlerinizi ayağınıza kadar gelerek gözlerinizin önünde tamir eden CepteTamir yerinde tamir hizmetini incelemeyi unutmayın.

Ayrıca sadece cihazınızın fatura ücretinin %10’u karşılığında CepteKoruma paketimizi satın alarak muhtemel kazalarda herhangi bir ek ücret ödemeden tamir ettirebilirsiniz.

Üstelik hizmet garantisi dahilinde sizden ekstra hiçbir ücret alınmayacaktır.

Sizce en sağlam telefon hangisi görüşlerinizi ve varsa deneyimlerinizi bizimle paylaşın.

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum