Öncelikle belirtmeliyiz ki görselde görüldüğü üzere kırık veya çatlak olan ekrana diş macunu sürerseniz hiçbir değişiklik olmaz, hatta ekranınızı daha kötü duruma bile sokabilirsiniz bu yüzden emin olmadığınız bilgileri asla uygulamayın.

 

Akıllı telefon ekranları cihazların en göz önünde bulunan, en çok enerji harcayan ve tüm işlemlerin yapıldığı en önemli parçalardan biridir.

 

Ekranın bozulması durumunda cihaz neredeyse tamamen işlevsiz hale gelir ve kullanıcı mağdur olur.

 

Ekran kırılması durumlarında kullanıcılar ya yeni cihaz almakta ya da kırılan ekranı tamir etmektedir. Bugün biz kırılan telefon ekranının tamiri konusunda önemli bilgiler paylaşacağız.

 

Öncelikle ekranların yapısından bahsetmek istiyoruz böylece kırılmaya sebep olan durumları ayrıca tamir süreçlerini daha iyi anlatabileceğiz.

 

TELEFON EKRAN TAMİRİ AŞAMALARI

 

Telefon ekranları genel olarak 2 ana katmandan oluşur. Bu katmanlar halk arasında ön cam ve dokunmatik panel olarak bilinir.

 

Bazı durumlarda sadece ön cam kırılırken, bazı durumlarda dokunmatik panel kırılıyor veyahut hem ön cam hem de dokunmatik panel kırılabiliyor.

 

Ekranın hangi bileşeni kırılırsa kırılsın komple ekran değişimi yapmak cihazınız için en doğru karar olacaktır zira ön cam veya dokunmatik panel değişimi yapan yerler genel olarak yan sanayiden bu parçaları üretip telefonunuza monte etmektedir.

 

Yan sanayi parçaların kullanımına kesin bir şekilde karşı olan CepteTamir ve tüm sağlayıcılar bu yan sanayi parçaların ilerleyen zamanlarda ne gibi sorunlar ortaya çıkardığının da farkında tabi ki.

 

Bu yüzden hem cihazınızın daha çok sorun çıkarmaması için hem de uzun vadede tasarruf etmek için komple ve orijinal ekran değişimi yapmalısınız.

 

Biz CepteTamir olarak sadece orijinal ve 2 yıl garantili komple ekran değişimi yapıyoruz bu sayede kullanıcılarımızın hiçbiri ekran değişimi ile ilgili hiçbir sorun yaşamamaktadır.

 

Yapacağınız ekran değişiminin mutlaka orijinal parçalarla yapıldığından ve garantili bir değişim olduğundan emin olmanız gerekiyor.

 

Ayrıca işlem sonunda fatura almanız ilerleyen süreçlerde sizden kaynaklı olmayan problemlerde ücretsiz destek almanız açısından çok önemlidir.

 

Orijinal olmayan ekranlar; dokunmatik hassasiyet problemleri, ekranda ölü pikseller, sararma ve en küçük darbede kırılma gibi sorunlara sebep olmaktadır.

 

Eğer ekranınızı hali hazırda orijinal ve garantili bir şekilde tamir ettiyseniz size önerimiz CepteTamir’in üstün koruma paketi olan CepteKoruma paketine de sahip olmanız.

 

CEPTEKORUMA HİZMETİ

 

CepteKoruma paketi ile tamiri yapılmış ürün ilgili firmanın garanti kapsamı dışında kalacaktır. Ancak kullanıcı hatası kaynaklı arızalar garanti kapsamındaki arızaların tamirinden çok daha maliyetli olacağı için garantiyi gözden çıkarmak daha mantıklı olacaktır.

 

CepteKoruma cihazınızın garanti tarafından vereceği tüm onarım işlemlerini de kapsamaktadır.

 

CepteKoruma paketi ortalama olarak telefon ücretinin %10-%15’i kadar ücret değerindedir. Bu anlamda kaskodan daha avantajlı bir fiyata sahip olabilirsiniz.

 

Güncel fiyatlar için mağazaya göz atabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

CepteKoruma garanti bozulduğunda garanti sürecini de üstlenmektedir. Cihazın tüm distribütör garantisini yani kullanıcı hatası olmayan sorunları da CepteTamir üstlenmektedir.

 

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

 

  1. Tamamen orijinal parçalarla ve 2 yıl garantili olarak (bataryalar 6 ay, CepteTamir onaylı ekranlar ise 1 yıl garantilidir) bu işlemleri gerçekleştiriyoruz, kesinlikle yan sanayi veya çıkma parça kullanılmamaktadır.
  2. Tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde yapan ve %100 müşteri memnuniyetine sahip tek servisiz.
  3. CepteTamir öncelikli olarak sizin mutlu olmanızı ve cihazınızdan tam anlamıyla ilk günkü gibi performans almanızı sağlarız.
  4. Yaptığımız işe garanti veririz, çünkü hem kullandığımız yedek parçaya hem de yapmış olduğumuz teknik servis hizmetimize olan güvenimiz tamdır.
  5. Tamir ve yükseltme gibi tüm işlemlerin ardından indirimli koruma paketi alma fırsatı. Koruma paketlerimizle ilgili detaylı bilgi ve fiyatları için CepteKoruma‘ya göz atabilirsiniz.
  6. Cihazlarınızı İstanbul içinden ücretsiz kurye ile ve İstanbul dışından da ücretsiz kargo hizmetimizle gönderebilirsiniz, hem gönderdiğiniz zaman hem de cihazı teslim alacağınız zaman hiçbir kargo ve kurye ücreti ödemeyeceksiniz.
  7. İşlemler maksimum 3 iş günü içinde tamamlanıp cihazınız size gönderilir bu süreçte ihtiyaç halinde size ücretsiz yedek cihaz hizmeti de verebiliyoruz.

 

Tüm işlemlerde kullanılan parçalar tamamen orijinal ve işlemi yapan teknisyenlerimiz en az 5 yıl deneyimli ve CepteTamir sertifikalıdır.

 

GARANTİ UYGULAMALARIMIZ

 

Teknik Servisimizde yapılan tüm işlemler sistemimize kayıt edilir. Bu kapsamda cihazınız ile ilgili işlemlerden sonra CepteTamir kaynaklı ortaya çıkan sorunları tamamen ücretsiz bir şekilde tamir ediyoruz.

 

Bu noktada sizden tek isteğimiz cihazınızı servisimiz haricinde başka bir yerde açtırmamanız ve parça değişimi yaptırmamanızdır.

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum