Telefon kaskosu, telefonu çarpma, düşürme, sıvı teması, yüksek voltaj, çalıntı gibi garanti kapsamına girmeyen arızalara karşı güvence altına alan hizmet paketidir.

 

Bu hizmet aynı zamanda danışmanlık, teknik destek, hukuki danışmanlık, lojistik, call center gibi hizmetleri kapsamaktadır.

 

Çarpma, düşme, sıvı teması, kısa devre, yüksek voltaj, doğal afetler, doğal afet sonucu cihaz kaybı, duman ve ise maruz kalma durumlarında kaskolu telefonlarınızı ücretsiz tamir ettirebilirsiniz.

 

TELEFON KASKOSU NELERİ KAPSAMAZ?

 

  • Cep telefonu metro, avm, pazar gibi kamusal alanlarda çalınırsa kasko kapsamına girmez ancak cihaz evde çalınırsa kasko kapsamındadır.
  • 18 yaş altında bir kişi cihazı kullanıp bozarsa kasko karşılamaz.
  • Telefon kaskosu yapılmış cihaz bir yerde unutulursa kasko kapsamı dışında kalır.
  • Şarj aleti, kulaklık, hafıza kartı, batarya gibi telefon aksesuarları kasko kapsamı dışındadır.

 

CepteKoruma sadece cihazınızı koruma altına alan bir hizmettir, kasko veya sigorta değildir. Ancak verilen hizmetlerin benzerliğinden dolayı kasko olarak da anılmaktadır.

 

CepteTamir 2016 yılında İTÜ Çekirdek’te kurulmuş bir yerinde servis girişimdir. CepteTamir, müşterinin gözü önünde ve müşterinin istediği yerde tamir işlemi gerçekleştirmektedir. CepteKoruma Paketi ise, bir CepteTamir hizmetidir.

 

CepteKoruma, bir telefon kaskosu paketi veya telefon sigortası değildir. Benzer mantıkta hizmet veren bir koruma hizmetidir.

 

CEPTEKORUMA PAKETİ NELER SAĞLAR?

 

Kullanıcı hatasına bağlı oluşan; ekran kırılması sıvı teması darbeye bağlı oluşan her türlü hasarlar, yüksek voltaja maruz kalma sonucu açılmama, batarya şişmesi ya da şarj süresinin bitmesi şarj almaması, ses gelmeme ve gitmeme sorunu, titreşim çalışmama, şebekenin çekmemesi, ana kamera ve ön kamera çalışmama gibi hata arızalarında geçerli olacak bir cep telefonu koruma paketidir.

 

CepteKoruma paketi kapsamında müşteri 3 kez ücretsiz tamir işlemi yaptırabilmektedir.

 

CepteKoruma dahilinde iPhone tamiri, Samsung tamiri, iPad tamiri’nin yanısıra diğer tüm Android işletim sistemli cihazları tamir edebiliyoruz.

 

Telefon sigortası çoğunnlukla kullanıcıları resmi prosedürlere boğar ve memnuniyeti düşürür. CepteKoruma ise, telefon sigortası veya telefon kaskosu gibi prosedürlerle uğraşmaz kullanıcıların arızalanmış cihazlarını anında tamir eder.

 

CEPTEKORUMA GARANTİ HİZMETİ

 

CepteKoruma paketi ile tamiri yapılmış ürün ilgili firmanın garanti kapsamı dışında kalacaktır. Ancak kullanıcı hatası kaynaklı arızalar garanti kapsamındaki arızaların tamirinden çok daha maliyetli olacağı için garantiyi gözden çıkarmak daha mantıklı olacaktır.

 

CepteKoruma cihazınızın garanti tarafından vereceği tüm onarım işlemlerini de kapsamaktadır.

 

CepteKoruma paketi ortalama olarak telefon ücretinin %10-%15’i kadar ücret değerindedir. Bu anlamda kaskodan daha avantajlı bir fiyata sahip olabilirsiniz.

 

Güncel fiyatlar için mağazaya göz atabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

CepteKoruma garanti bozulduğunda garanti sürecini de üstlenmektedir. Cihazın tüm distribütör garantisini yani kullanıcı hatası olmayan sorunları da CepteTamir üstlenmektedir.

 

CEPTEKORUMA İLE GARANTİLİ HİZMET

 

  1. Cihazınızda güncel olarak herhangi bir hasar bulunmuyor olmalıdır. Eğer hasarlı veya kırık bir cihaza koruma paketi almak isterseniz cihazınızı tamir edip koruma paketi alabilirsiniz.
  2. Koruma Paketleri sayfamızdan marka ve model seçimi yaptıktan sonra satın alma işlemlerini tamamlayabilirsiniz.
  3. CepteKoruma paketinin satın alımı tamamlandıktan sonra 24 saat içerisinde telefonun ön ve arkadan yakın çekim videosu gerekmektedir. Video çekilirken *#06# kodu arama kısmına yazılarak ara tuşuna basılmış olması gerekmektedir. Bu sayede ekranda IMEI numarası görülecektir.
  4. Cihazınızın garantisi veya faturası varsa bu belgeleri de sisteme yükleyerek ücretsiz olarak CepteTamir Garantisine de sahip olursunuz.

 

Eğer satın alım işleminden sonra yukarıdan belirtilen 4 şartın sağlanmadığı anlaşılırsa paketin iptal ve iade işlemi gerçekleştirilir.

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum