Telefon Kaskosu ceptetamir.com

TELEFON KASKOSU NELERİ KAPSAR?

Telefon Kaskosu ve ceptekoruma farkı?

Telefon kaskosu, kullanıcı kaynaklı arızalanmalarda, garanti kapsamında olmayan durumlarda ücretsiz akıllı telefon tamiri hizmetidir.

Telefon kaskosu, telefonu çarpma, düşürme, sıvı teması, yüksek voltaj, çalıntı gibi garanti kapsamına girmeyen arızalara karşı güvence altına alan hizmet paketidir.

Bu hizmet aynı zamanda danışmanlık, teknik destek, hukuki danışmanlık, lojistik, call center gibi hizmetleri kapsamaktadır.

Çarpma, düşme, sıvı teması, kısa devre, yüksek voltaj, doğal afetler, doğal afet sonucu cihaz kaybı, duman ve ise maruz kalma durumlarında kaskolu telefonlarınızı ücretsiz tamir ettirebilirsiniz.

Telefon Kaskosu Neleri Kapsamaz?

  • Cep telefonu metro, avm, pazar gibi kamusal alanlarda çalınırsa kasko kapsamına girmez ancak cihaz evde çalınırsa kasko kapsamındadır.
  • 18 yaş altında bir kişi cihazı kullanıp bozarsa kasko karşılamaz.
  • Telefon kaskosu yapılmış cihaz bir yerde unutulursa kasko kapsamı dışında kalır.
  • Şarj aleti, kulaklık, hafıza kartı, batarya gibi telefon aksesuarları kasko kapsamı dışındadır.

CepteKoruma sadece cihazınızı koruma altına alan bir hizmettir, kasko veya sigorta değildir. Ancak verilen hizmetlerin benzerliğinden dolayı kasko olarak da anılmaktadır.

CepteTamir 2016 yılında İTÜ Çekirdek’te kurulmuş bir yerinde servis girişimdir. CepteTamir, müşterinin gözü önünde ve müşterinin istediği yerde tamir işlemi gerçekleştirmektedir. CepteKoruma Paketi ise, bir CepteTamir hizmetidir. CepteKoruma, bir telefon kaskosu paketi veya telefon sigortası değildir. Benzer mantıkta hizmet veren bir koruma hizmetidir.

CepteKoruma Paketi Neler Sağlar?

Kullanıcı hatasına bağlı oluşan; ekran kırılması sıvı teması darbeye bağlı oluşan her türlü hasarlar, yüksek voltaja maruz kalma sonucu açılmama, batarya şişmesi ya da şarj süresinin bitmesi şarj almaması, ses gelmeme ve gitmeme sorunu, titreşim çalışmama, şebekenin çekmemesi, ana kamera ve ön kamera çalışmama gibi hata arızalarında geçerli olacak bir cep telefonu koruma paketidir.

CepteKoruma paketi kapsamında müşteri 3 kez ücretsiz tamir işlemi yaptırabilmektedir.

CepteKoruma dahilinde iPhone tamiri, Samsung tamiri, iPad tamiri’nin yanısıra diğer tüm Android işletim sistemli cihazları tamir edebiliyoruz.

CEPTEKORUMA Garanti Hizmeti

CepteKoruma paketi ile tamiri yapılmış ürün ilgili firmanın garanti kapsamı dışında kalacaktır. Ancak kullanıcı hatası kaynaklı arızalar garanti kapsamındaki arızaların tamirinden çok daha maliyetli olacağı için garantiyi gözden çıkarmak daha mantıklı olacaktır.

CepteKoruma cihazınızın garanti tarafından vereceği tüm onarım işlemlerini de kapsamaktadır.

CepteKoruma paketi ortalama olarak telefon ücretinin %10-%15’i kadar ücret değerindedir. Bu anlamda kaskodan daha avantajlı bir fiyata sahip olabilirsiniz.

Güncel fiyatlar için mağazaya göz atabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

CepteKoruma garanti bozulduğunda garanti sürecini de üstlenmektedir. Cihazın tüm distribütör garantisini yani kullanıcı hatası olmayan sorunları da CepteTamir üstlenmektedir.

CepteKoruma

CepteKoruma paketi Şartları

  1. CepteKoruma paketinin satın alımı sırasında telefonun ön ve arkadan yakın çekim fotoğrafı veya videosu gerekmektedir. Fotoğraf veya video çekilirken *#06# kodu arama kısmına yazılarak ara tuşuna basılmış olması gerekmektedir. Bu sayede ekranda IMEI numarası görülecektir.
  2. Ödeme ve görseller tarafımıza ulaştıktan sonra sizlere onay maili atıp CepteKoruma paketinizin aktifleştirildiğini belirteceğiz ve cihazınız belirtilen süreden itibaren 1 yıl boyunca CepteTamir güvencesiyle korunacaktır.
  3. CepteKoruma paketi satın alabilmeniz için güncel olarak herhangi bir kırık veya arızanın olmaması gerekmektedir.

Eğer satın alım işleminden sonra yukarıdan belirtilen şartların sağlanmadığı anlaşılırsa paketin iptal işlemi gerçekleştirilir.

CepteKoruma paketini daha detaylı incelemek veya satın almak için CepteKoruma Mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

TELEFON KASKOSU NELERİ KAPSAR?
4.8 (95.79%) 19 votes

Oyla (3 / 2)

İlgili Gönderiler:

avatar
16 Yorum serisi
18 Seri cevapları
17 Takipçiler
 
En çok etkileşim alan yorum
En güncel etkileşimi alan yorum
19 Yorum sahibi
Selami ŞentürkAykutMuratYusufOsman Son yorumun yazarı
  Takip et  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Mahoni sabbani
Ziyaretçi
Mahoni sabbani

Benim nokia 6 var ezikler buzukler var teknosaya kasko olmaz dedi ben kasayı degistirmek istiyorum cok ezik var

İbrahim
Ziyaretçi
İbrahim

Ben telefon aldım adam bana kendi üstüne gecirmene gerek yok imeilden göndereceksin dedi böyle bir şey mümkünmü

Cepte Tamir
Yönetici
Cepte Tamir

İbrahim Bey her şirketin kasko prosedürü farklılık gösteriyor olabilir bunu şirketin kendisi belirler ve sizi mağdur etmediği sürece herhangi bir sorun olmaz.

Nisa
Ziyaretçi
Nisa

Merhaba iyi günler benim şuan Apple 8s im var ve arka camını düşürüp kırdım acaba kasko bunu karşılar mı yoksa kendi cebimden mi ödemem gerek.?

Mehtap
Ziyaretçi
Mehtap

Bende tlf 4 ay önce aldm samsung a 8 şimdi çarpma sonucu tlf arka camı kırıldı turkcel bayiye gidiyorum fakat elimizde kutu yok diye göndermiyorlar ayrıca kasko yüzde 70 karşılıyorlar diyorlar ne yapacağım artık bende bilmiyorum yani bu kaskıyla boşuna mı para yatırdık tlf tamirini bile yapmıyorlar

Enes Furkan
Ziyaretçi
Enes Furkan

Yurtdısından getırttığım telefona yapabılır mıyız bı hızmetı? Garantısı olmayacagı ıcın boylr bsy dusunuyorum zaten

Yusuf
Ziyaretçi
Yusuf

Kasko telefonu kaç kere yapar

Bekir
Ziyaretçi
Bekir

iPhone X telefonum var ve arka ekran da küçük çatlak ve çerçeve kısmında küçük darbe var telefonumun kaskosu mevcut acaba göndersem bunu yaparlar mı

eren artun
Ziyaretçi
eren artun

merhaba j7 pro 32 gb telefonumun sol alt köşesi kırıldı telefon kaskolu acaba tamir ederler mi yada yeni telefon gönderirler mi?

Serap
Ziyaretçi
Serap

Merhabalar bende huwai mat 10 lite Kullanıyorum telefonu alırken kaskosu vardı ve telefonumun köşeleri ezildi kasko karşılar mi

Halil
Ziyaretçi
Halil

Ben arkadaşımın telefonu kırdım yalnışlıkşa telefonu kaskoya gönderdik yüzde 60 şını yaparız demişler ve arkadaşıma telefon karşılığında 700 tl çek göndermişler kaskosu 1 yıllık ne yapmalıyız

Erol
Ziyaretçi
Erol

Merhaba Apple 7 var kaskodan yenisini TEM’in ede bilirmiyim veya üst modelini

Emin
Ziyaretçi
Emin

Merhabalar benim kardeşim kazadan dolayı samsung galaxy s7 edge tetelefon arkadan darbe yedi cok catlaklık var samsung a8 2016 ekran filmi gitdi ekran kırlıldı ve kosko yapsan karsılanabilirmi

Osman
Ziyaretçi
Osman
Oyla :
     

Merhaba. Bende Sony Xperia xA1 plus var.. iç ekran ve dış ekran düşme sonucu kullanılmaz hale geldiği için Bugün vodafone bayii den kasko dahilindeki servise verdim ve bana 21 gün süre verdiler. Ve bu 21 gün için bana idareten kullanmalık Bir telefon veremediler ve şuan telefonsuz kaldım. Bu normal mi?

Murat
Ziyaretçi
Murat

HUAWEI Mate 10 lite var bende telefonumun ekrani kırıldı ve açma kapama tuşunda düşme sonucu ezilme oluştu tuş kullanulmıyor telefonun kaskosu var daha 2 aylık telefon kasko bunları karşiliormu

Aykut
Ziyaretçi
Aykut

1 aylık 7plus cihazımın ekranı dış camı kırıldı ve yansanayi ekranla tamirini yaptırdım cihazıma 1 ay önce alırken kasko yaptırmadığıma çok pişman oldum şuan kasko yaptırabilirmiyim ekran yansanayi ile degiştigi için kasko yapılmazmı yoksa şimdiden teşekkürler

Selami Şentürk
Ziyaretçi
Selami Şentürk
Oyla :
     

Merhaba benim telefon G8 general Mobile markası ve kasko yaptırmış türksel tim den aldım faturama ek ve telefon düştü kasası çatlama meydana geldi ve köşesi hafif camı kırıldı .
Kasko bunu ücretsiz yaparmi efendim teşekkürler

1
×
Merhabalar CepteTamir'e hoş geldiniz, nasıl yardımcı olabiliriz?