Akıllı telefonlarımız günlük hayatımızda çok büyük bir yer kaplıyor.

 

Eğer bir günümüzü bile telefon olmadan geçirseydik neler olabileceğini bir hayal edin. Her şeyden önce sanırım zor duruma düşerdik. İşlerimizi çok geç halleder, belki de hiç halledemezdik bile.

 

Bu da demek oluyor ki nasıl biz hastalandığımızda en iyi doktora, hastanelere gitmek için araştırmalar yapıyor, tavsiyeler alıyorsak telefonumuz için de en iyi telefon tamiri hizmeti veren servisi bulmamız gerek.

 

Evden çıkarken birden telefonunuzu içeride unuttuğunuzu fark edip, geriye döndüğünüzü biliyoruz.

 

Yatmadan önce son bir kez sosyal medya hesaplarını, popüler platformları dolaştığınızı, vaktiniz olsa YouTube’un altını üstüne getirebileceğinizi de biliyoruz. Nereden mi? Çünkü herkes gibi bunları biz de yapıyoruz.

 

İşimiz ile ilgili haberleri anında almak ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına telefonlarımızı yanımızdan ayırmıyoruz.

 

Ancak maalesef ki işler her zaman istediğimiz gibi gitmeyebilir. Telefonunuzun başına bir şey geldiğinde telefon tamiri yaptırmak artık çok kolay.

 

CepteTamir.com’a girerek cihazınızın marka, model ve arıza bilgisini seçin ve teknik ekibimizin nereye geleceğini belirleyin.

 

Dilediğiniz yere gelelim ve cihazınızı gözünüzün önünde çok kısa bir süre içerisinde tamir edelim. Üstelik orijinal parça değişimi ve 2 yıl garanti hizmetimiz ile tamir ücretini ister nakit isterseniz de kredi kartıyla ödeyin.

 

Türkiye’nin her yerinden iPhone, iPad, Samsung, Huawei ve Xiaomi markaya hizmet sağlıyoruz.

 

İstanbul telefon tamir sevisi ile yerinde servis hizmeti verirken, diğer tüm illerimizden müşterilerimizin cihazlarını ücretsiz kargo ile tamir merkezimize alarak tamir edip en kısa sürede geri yolluyoruz.

 

Telefon Tamiri ceptetamir.com

 

Alanında uzman teknisyenlerimiz ile memnuniyetiniz için tüm telefon tamiri işlemlerini anında ve gözünüzün önünde gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

 

İPHONE VE SAMSUNG TELEFON TAMİRİ

 

iPhone batarya değişimi, iPhone ekran değişimi, Samsung batarya değişimi, Samsung ekran değişimi gibi işlemleri çok kısa sürelerde tamamlayarak telefonunuzdan ayrı kalmamanız için elimizden geleni yapıyoruz.

 

Biliyoruz ki telefonlarımız olmadan bir gün bile geçirmenin zorlaştığı şu dönemde telefon tamiri için günlerce cihazımızdan feragat edemeyiz.

 

Telefon tamiri için vaktiniz yoksa, telefon tamircisi için onca yolu gidemem, iPhone tamiri veya Samsung tamiri için günlerce bekleyemem üstelik verilerimin güvenliğinden de emin olmalıyım diyorsanız CepteTamir.com’a başvurun.

 

Numaranızı bırakın biz sizi arayalım, gün içerisinde bir teknisyen yönlendirelim ve cihazınızı çok kısa bir süre içerisinde gözünüzün önünde tamir edelim.

 

Telefon tamiri bu kadar kolay!

 

TELEFON TAMİRİ DENİNCE AKLA CEPTETAMİR GELİR

 

CepteTamir tüm akıllı telefon tamiri işlemlerini inanılmaz kısa sürelerde yapıp size anında teslim eder. Üstelik tüm tamir işlemleri garantilidir.

 

Ağır hasarlar ve anakart arızaları harici hemen hemen tüm arızalanmaları gözlerinizin önünde tamir eden CepteTamir, sizleri telefon tamiri için zahmete girmekten kurtarıyor!

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum