Google O/I etkinliği kapsamında yeni ürünlerini tanıttı. Google’ın kamera kalitesi açısından oldukça başarılı bulunan ve fiyat performansı olarak oldukça cep dostu olan telefonu Pixel 3A modeli yeni tanıtıldı.

 

Google Pixel 3A  modelinde kullanılan Snapdragon 670, diğer Pixel 3 modelleriyle kıyaslandığında  yavaş bir işlemciye sahip olarak sayılabilir, bunun yanında ise suya dayanıklılık ve kablosuz şarj gibi bir üst modelin özelliklerine sahip değil zaten bu nedenle daha uygun fiyatlı, cep dostu bir model olarak karşımıza çıkıyor.

GOOGLE PİXEL 3A TEKNİK ÖZELLİKLER

 

Özellikle başarılı kamera performansı ile tanınan Pixel serisinin bu uygun fiyatlı kardeşinde, 12.2 MP çözünürlüğündeki OIS ile güçlendirilen kamera bulunuyor.

 

F/1.8 diyafram açıklığına sahip olan telefonun ön tarafında 8 megapiksel çözünürlüğünde f/2.0 diyaframa sahip kamera var.

 

3000 mAh’lık bataryadan beslenen ve 18W hızlı şarj desteği bulunan telefonda Android Pie yüklü geliyor, Android Q ise yakın zamanda güncelleme ile gelecek.

 

Ekran boyutlarına bakıldığında ise 5,6 inçlik bir OLED ekran kullanıldığını görüyoruz ve telefon 147 gram ağırlığında.

 

Ekran çözünürlüğü Full HD+ ile güçlendirilen telefonun yapay zekadan güç alan kamerası düşük ışıkta bile başarılı işler çıkartıyor. Yani Google Pixel 3A telefonu için kamera performansı tarafında özellikle efor harcamış.

 

Uzun süredir beklenen bu telefonda 3.5 mm kulaklık girişine Pixel 3’te yer vermeyen Google, Pixel 3A serisinde bu girişe tekrar yer verdi.

 

Bu telefonun yurt dışı fiyatı 399 Dolar. Ancak kötü bir haberimiz var Google Pixel serisini Türkiye’de satışı çıkartmadı ve şu an için düşünmüyor da.

 

Google Pixel 3A incelemesi ile ilgili videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

 

TELEFONUNUZU CEPTETAMİR VE CEPTEKORUMA İLE ÖDÜLLENDİRİN

 

Alınan telefonları CepteTamir ile garanti altına alabilirsiniz. Yerinde Tamir hizmeti olmazsa olmazlarımızdan olan cep telefonlarının arızaları cihaz sahibinin hemen yanında çözen uygulamadır.

 

Hal böyle iken akıllı telefonlardan biran olsun bile ayrı kalamıyoruz. Fakat hayatımızın onca koşturmacası arasında telefonumuzun başına bir aksilik gelebiliyor.

 

En çok karşılaştığımız sorun ise ekran kırılması ve bataryamızın çok çabuk bitmesi şeklinde özetlenebilir. CepteTamir yerinde hizmet vermektedir. Bu nedenle çok pratiktir.

 

CepteKoruma paketini sıfır olan cihazlar veya kullanılmış olan cihazlar için alabildiğiniz gibi aynı zamanda yurt dışından getirilmiş olan cihazlar için de alabilirsiniz.

 

Tek yapmanız gereken marka ve model seçimi yaptıktan sonra ödeme sayfasındaki işlemleri tamamlayıp, SMS ile gelen ödeme linkinden ödemenizi tamamlamanızdır.

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum