Akıllı telefonların hayatımızı inanılmaz derecede kolaylaştırdığı ortada.

 

Ama maalesef onlara kötü davrandığımız gerçeği yadsınamaz bir gerçek olarak karşımıza çıkıyor.

 

Biz de CepteTamir olarak sizler için bazı püf noktaları paylaşmak istedik.

 

Gelin şimdi akıllı telefonlarınızın kullanımıyla ilgili, paylaştığımız görselde yer alan püf noktalarına bir göz atalım. Umarız faydalı olur.

 

Akıllı telefonlarınız iOS veya Android işletim sistemine sahip olabilir ama bu elinizde patlamaya hazır bir bomba taşıdığınız gerçeğini değiştirmiyor.

 

Şimdi hayat kurtaran uzman tavsiyeleri ile devam edelim;

 

 1. Akıllı telefonunuzu kesinlikle 2 saatten fazla şarjda bırakmayın, geceden sabaha şarja bıraktığınız telefonunuzun batarya ömrünün daha hızlı bittiğini tecrübe etmenizi istemeyiz.
 2. Akıllı telefonunuzu gün içerisinde sürekli şarja takmayın, bu şarj entegrenizin bir süre sonra kısa devreye düşmesine sebep olacaktır.
 3. Akıllı telefonunuzda anormal bir ısınmayla karşılaşırsanız telefonunuzu hemen kapatın ve bir süre bekleyerek sonra yeniden açın.
 4. Akıllı telefonunuzla 30 dakikayı geçen sürelerde uzun telefon görüşmeleri yapmayın. Bu telefonunuzun aşırı derecede ısınmasına sebep olur ve bataryanızın şişmesine sebep olabilir.
 5. Akıllı telefonunuzun şarj süresi anormal derecede azaldığında sürekli şarj etmeyin. iPhone ve Samsung cihazlar için yerinde servis hizmeti veren CepteTamir’den cihazınızın bataryasını değiştirebilirsiniz.

 

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

 

 1. Tamamen orijinal parçalarla ve 2 yıl garantili olarak (bataryalar 6 ay, CepteTamir onaylı ekranlar ise 1 yıl garantilidir) bu işlemleri gerçekleştiriyoruz, kesinlikle yan sanayi veya çıkma parça kullanılmamaktadır.
 2. Tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde yapan ve %100 müşteri memnuniyetine sahip tek servisiz.
 3. CepteTamir öncelikli olarak sizin mutlu olmanızı ve cihazınızdan tam anlamıyla ilk günkü gibi performans almanızı sağlarız.
 4. Yaptığımız işe garanti veririz, çünkü hem kullandığımız yedek parçaya hem de yapmış olduğumuz teknik servis hizmetimize olan güvenimiz tamdır.
 5. Tamir ve yükseltme gibi tüm işlemlerin ardından indirimli koruma paketi alma fırsatı. Koruma paketlerimizle ilgili detaylı bilgi ve fiyatları için CepteKoruma‘ya göz atabilirsiniz.
 6. Cihazlarınızı İstanbul içinden ücretsiz kurye ile ve İstanbul dışından da ücretsiz kargo hizmetimizle gönderebilirsiniz, hem gönderdiğiniz zaman hem de cihazı teslim alacağınız zaman hiçbir kargo ve kurye ücreti ödemeyeceksiniz.
 7. İşlemler maksimum 3 iş günü içinde tamamlanıp cihazınız size gönderilir bu süreçte ihtiyaç halinde size ücretsiz yedek cihaz hizmeti de verebiliyoruz.

 

Tüm işlemlerde kullanılan parçalar tamamen orijinal ve işlemi yapan teknisyenlerimiz en az 5 yıl deneyimli ve CepteTamir sertifikalıdır.

 

GARANTİ UYGULAMALARIMIZ

 

Teknik Servisimizde yapılan tüm işlemler sistemimize kayıt edilir. Bu kapsamda cihazınız ile ilgili işlemlerden sonra CepteTamir kaynaklı ortaya çıkan sorunları tamamen ücretsiz bir şekilde tamir ediyoruz.

 

Bu noktada sizden tek isteğimiz cihazınızı servisimiz haricinde başka bir yerde açtırmamanız ve parça değişimi yaptırmamanızdır.

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum