WhatsApp, Andoid beta sürümüne yeni bir güncelleme geldi. "2.20.8" olarak adlandırılan bu güncelleme, karanlık modda nasıl görüneceğini de ortaya koydu. Bu güncelleme ile WhatssApp karanlık modunun ne zaman hazır olacağına dair bir gelişme yok.

 

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, geliştirici ekibin "2.20.8" güncellemesin ile ilgili tüketiciler önemli yeniliği gösterdi. Son zamanlarda karanlık modu herkes kullanmaya başladı. iPhone'larda iOS 13 ile birlikte karanlık mod hayatımıza giriş yaptı. Tüm uygulamalar yavaş yavaş karanlık moda geçiyor. WhatsApp uygulaması da karanlık mod ile ilgili çalışmalarını yapmaya devam ediyor. Çıkış tarihi belirsizliğini koruyor. WhatsApp'ın karanlık modu şuan kullanıcılara sunulmadı. 

 

Geliştiriciler, WhatsApp'ın karanlık modunu parça parça gösterdiler. Ama karanlık mod ile ilgili bir açıklama da bulunmadılar. Beta sürümünde sağlıklı bir deneyim yaşandı. WhatsApp'ın 2.20.8 ile adlandırılan güncellemesi herhangi bir kullanıcı deneyimi sunmuyor. WhatsApp'ın Android beta sürümünde, uygulamanın karanlık modunda gelen uyarıların nasıl gösterileceği ortaya çıktı. WhatsApp'ta gelecek olan uyarılar koyu gri bir zemin üzerine sarı tonlarda yazılar ile gösterilecek. 

 

İşte Koyu Modda Gelecek Uyarılar 

 

 

Eğer Google Play Store'daki beta sürümlerine kayıt yaptırdıysanız bu beta sürümü deneme ansına sahip olacaksınız. Ama WhatsApp geliştiricileri belirli kitleye karanlık mod kullanımını açacak. Yani Google Play Store'daki beta sürümüne kayıtlı olan herkes bu sürümü deneme şansı olmayacak. 

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum