CepteTamir
Xiaomi Ekran Değişim Fiyatları
20 07 / 2019

Xiaomi Ekran Değişim Fiyatları

Xiaomi Ekran Değişim Fiyatları

 

Değerli Xiaomi kullanıcıları!

 

Xiaomi ekran değişim hizmetlerini en iyi Teknik Servis Şartlarında %100 memnuniyetle çözebilmek maksadıyla hizmetinizdeyiz. Tüm Xiaomi modellerine ait ekran değişim hizmetlerimiz garantili olarak, sıra beklemeden ve güvenle tarafımızdan yapılmaktadır.

 

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

 

  1. Tamamen orijinal parçalarla ve 2 yıl garantili olarak (bataryalar 6 ay, CepteTamir onaylı ekranlar ise 1 yıl garantilidir) bu işlemleri gerçekleştiriyoruz, kesinlikle yan sanayi veya çıkma parça kullanılmamaktadır.
  2. Tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde yapan ve %100 müşteri memnuniyetine sahip tek servisiz.
  3. CepteTamir öncelikli olarak sizin mutlu olmanızı ve cihazınızdan tam anlamıyla ilk günkü gibi performans almanızı sağlarız.
  4. Yaptığımız işe garanti veririz, çünkü hem kullandığımız yedek parçaya hem de yapmış olduğumuz teknik servis hizmetimize olan güvenimiz tamdır.
  5. Tamir ve yükseltme gibi tüm işlemlerin ardından indirimli koruma paketi alma fırsatı. Koruma paketlerimizle ilgili detaylı bilgi ve fiyatları için CepteKoruma‘ya göz atabilirsiniz.
  6. Cihazlarınızı İstanbul içinden ücretsiz kurye ile ve İstanbul dışından da ücretsiz kargo hizmetimizle gönderebilirsiniz, hem gönderdiğiniz zaman hem de cihazı teslim alacağınız zaman hiçbir kargo ve kurye ücreti ödemeyeceksiniz.
  7. İşlemler maksimum 3 iş günü içinde tamamlanıp cihazınız size gönderilir bu süreçte ihtiyaç halinde size ücretsiz yedek cihaz hizmeti de verebiliyoruz.

 

Tüm işlemlerde kullanılan parçalar tamamen orijinal ve işlemi yapan teknisyenlerimiz en az 5 yıl deneyimli ve CepteTamir sertifikalıdır.

 

GARANTİ UYGULAMALARIMIZ

 

Teknik servisimizde yapılan tüm işlemler sistemimize kayıt edilir. Bu kapsamda cihazınız ile ilgili işlemlerden sonra CepteTamir kaynaklı ortaya çıkan sorunları tamamen ücretsiz bir şekilde tamir ediyoruz. Batarya değişim işlemlerinde 6 ay, A kalite ekran değişim işlemlerinde 1 yıl, orijinal ekran ve diğer tüm tamir işlemlerinde ise 2 yıl garanti sağlamaktayız.

 

Bu noktada sizden tek isteğimiz cihazınızın servisimiz haricinde başka bir yerde açılmaması ve parça değişimi yapılmamasıdır.

 

Telefonunuzun marka ve model seçimini yaparak tamir talep formu oluşturmak için tıklayın.


Tamir işlemleriniz için WhatsApp hattımızdan iletişime geçebilir, müşteri hizmetlerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

Xiaomi Modeli    Orijinal Ekran Değişimi   
  XİAOMİ BLACK SHARK  -
  XİAOMİ Mİ 3 -
  XİAOMİ Mİ 4 520 TL 
  XİAOMİ Mİ 4C -
  XİAOMİ Mİ 4İ -
  XİAOMİ Mİ 5 750 TL 
  XİAOMİ Mİ 5 PRİME -
  XİAOMİ Mİ 5C -
  XİAOMİ Mİ 5S 1000 TL
  XİAOMİ Mİ 5S PLUS 750 TL
  XİAOMİ Mİ 5X -
  XİAOMİ Mİ 6 750 TL
  XİAOMİ Mİ 6 CERAMİC -
  XİAOMİ Mİ 8 1500 TL
  XİAOMİ Mİ 8 PRO 1900 TL
  XİAOMİ Mİ 8 SE 1500 TL
  XİAOMİ Mİ 8 LİTE 1000 TL
  XİAOMİ Mİ 9  1800 TL
  XİAOMİ Mİ 9 SE 1800 TL
  XİAOMİ Mİ 9T -
  XİAOMİ Mİ A1  530 TL
  XİAOMİ Mİ A2 750 TL
  XİAOMİ Mİ A2 LİTE 740 TL
  XİAOMİ Mİ MAX 900 TL
  XİAOMİ Mİ MAX 2 900 TL
  XİAOMİ Mİ MAX 3 900 TL
  XİAOMİ Mİ MİX 2 960 TL
  XİAOMİ Mİ MİX 2S 960 TL
  XİAOMİ Mİ MİX 3 2000 TL
  XİAOMİ Mİ NOTE 2 -
  XİAOMİ Mİ NOTE 3 1000 TL
  XİAOMİ Mİ PLAY 650 TL
  XİAOMİ POCOPHONE F1 900 TL
  XİAOMİ REDMİ 3 -
  XİAOMİ REDMİ 4 -
  XİAOMİ REDMİ 4A 500 TL
  XİAOMİ REDMİ 4X 500 TL
  XİAOMİ REDMİ 5 720 TL
  XİAOMİ REDMİ 5 PLUS 750 TL
  XİAOMİ REDMİ 6 650 TL
  XİAOMİ REDMİ 6A 650 TL 
  XİAOMİ REDMİ GO 680 TL
  XİAOMİ REDMİ NOTE 2 500 TL
  XİAOMİ REDMİ NOTE 4 500 TL
  XİAOMİ REDMİ NOTE 4X 520 TL
  XİAOMİ REDMİ NOTE 5 720 TL
  XİAOMİ REDMİ NOTE 5 PRO 720 TL
  XİAOMİ REDMİ NOTE 5A 520 TL
  XİAOMİ REDMİ NOTE 6 PRO 850 TL
  XİAOMİ REDMİ NOTE 7 920 TL
  XİAOMİ REDMİ PRO 850 TL
  XİAOMİ REDMİ S2 680 TL

Sıkça Sorulan SorularKomple ekran değişiminden kasıt ekranın üst cami ve dokunmatik panelinin komple olarak değişmesidir, tüm yetkili servisler ekran sorunlarda sadece komple ekran değişimi sağlar çünkü üst cam değişimi veya dokunmatik panel değişimi gerek işçilikten kaynaklanacak sorunlar gerekse de ekranın yapısından dolayı ilerleyen zamanlarda sorunlar çıkarabilir.


CepteTamir'de yapılan tüm işlemler garantilidir. Orijinal ekranlar 2 yıl, A kalite ekranlar 1 yıl garantilidir. Garanti kapsamında ekranın yerinden sökülmesi, ekranın sararması veya ölü piksel gibi durumlarda tamamen ücretsiz teknik servis hizmeti alır ve ekranınızdaki sorun giderilir ya da yeni ekran takılır. Kullanıcı kaynaklı kırıklar, çatlaklar vb. durumlar ise garanti kapsamı dışındadır ve tamir durumunda ücrete tabidir.


Ekran değişimi süresi cihazınızın markası, modeli ve parçanın tedariğine göre değişmekle birlikte genelde aynı gün işlem yapılıp size teslim edilecek kadar kısadır.


Ekran koruyucu camlar kesinlikle çok faydalıdır, gerek düşmeye bağlı darbeler sonucu kırılmalar olsun gerekse de çizilmeleri önlemek için en ucuz, uygulanabilir ve sonuç veren yöntemdir. CepteTamir'de yaptırdığınız işlemlerde kırılmaz ekran koruyucu cam ücretsiz olarak cihazınıza takılır.


Hayalet ekran, bazı modellerde kullanılan ekranın yapısından dolayı uzun sure görünür olan simgelerin görünmeleri gereken yerlerde soluk bir şekilde belirmesidir. Maalesef bu sorunun bir çözümü yoktur ve ekran değişiminin yapılması gerekmektedir. Bu tarz durumlardan kaçınmak için ekranınızın parlıklığını en üst seviyede açmamanız önerilir.


Kırık veya çatlak ekranlı telefonların sıvı dayanıklılığı direkt olarak sıfıra iner, ayrıca çatlakları zaman içinde büyüyüp kırığa dönüşmesi ve diğer parçalara da zarar vermesi muhtemeldir.


Orijinal ekranlar 2 yıl garantili olan ve cihazınızın fabrikadan çıktığı andaki ekranıyla aynı olan ekrandır performans ve kullanımda hiçbir eksiklik hissettirmeyen bu ekranlar diğer ekranlara göre daha dayanıklıdır.


A kalite ekranlar yüksek tamir ücretlerini karşılayamayan kullanıcıların seçtiği 1 yıl garantili olan ve günlük kullanım için gayet yeterli olan ekranlardır ancak belirtmek isteriz ki bu ekranlar orijinal ekranlar kadar dayanıklı olmayabilir.Yorum Yap
Xdv22
Güvenlik Kodu*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.ANLADIM