Son zamanlarda Xiaomi marka telefon kullanımı artmaya başladı. Fiyat performansı olarak diğer telefonlardan üstün olan Xiaomi, emsali telefonlardan daha üstün özellikler sunabiliyor. 

 

Xiaomi, kendi işletim sistemini kullanıyor olması telefonunuzu daha fazla kişiselleştirme yapmanızı sağlar. Her telefonda olduğu gibi Xiaomi telefonlarında gizli özellikleri ve kısayolları var. 

 

Bilinmeyen Özellikler 

 • Ekran görüntüsü almak için ; ses tuşuna ve son uygulamalar tuşuna basmanız gerekmektedir. 
 • Ekran görüntüsü fotoğraflamak için ; üç parmak ile yukarıdan aşağıya kaydırmanız gerekmektedir.
 • Görev ekranından uygulamayı kapatmak istemiyorsanız ; görev ekranında uygulamayı aşağıya doğru çekmeniz gerekmektedir. Uygulamanın üst kısmında kilit ekranı olacak böylelikle uygulama görev ekranında sabit olarak kalacaktır. Görev ekranından kaldırmak için aynı işlemi tekrar yapmanız gerekmektedir. 
 • Selfie çekmek için ; eğer telefonunuz parmak izi okuyucunuz arka kapak kısmında ise kamer açıkken parmak izi sensörüne dokunarak selfie çekebilirsiniz.
 • Tam ekran mesaj için ; SMS ile gelen mesajın üzerine çift tıkladığınızda mesaj tam ekran olacaktır. 
 • Görüntü seçenekleri için ; galeride fotoğrafa bakarken ekranı yukarıya kaydırdığınız zaman görüntü seçenekleri çıkacaktır. 
 • Gizli mesaj kutusu için ; mesaj kutusu bölümüne girip ard arda üç kez ekranı aşağıya doğru çektiğinizde gizli mesaj kutusu çıkacaktır. Bu kısıma sadece bildiğiniz kişilerin mesajları düşer ve sizden başka kimse göremez.
 • Gizli albüm için ; galeri bölümüne girip ard arda üç kez ekranı aşağıya doğru çektiğinizde gizli galeri çıkacaktır. Burada gizli albüm oluşturabilir ve fotoğraflarınızı saklayabilirsiniz. Ayrıca dosya yönetimi için de kullanabilirsiniz. 
 • Fener açılması için ; telefonun tuşu kilitli iken orta tuşa basılı tuttuğunuzda fener açılacaktır. 

 

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

 

 1. Tamamen orijinal parçalarla ve 2 yıl garantili olarak (bataryalar 6 ay, CepteTamir onaylı ekranlar ise 1 yıl garantilidir) bu işlemleri gerçekleştiriyoruz, kesinlikle yan sanayi veya çıkma parça kullanılmamaktadır.
 2. Tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde yapan ve %100 müşteri memnuniyetine sahip tek servisiz.
 3. CepteTamir öncelikli olarak sizin mutlu olmanızı ve cihazınızdan tam anlamıyla ilk günkü gibi performans almanızı sağlarız.
 4. Yaptığımız işe garanti veririz, çünkü hem kullandığımız yedek parçaya hem de yapmış olduğumuz teknik servis hizmetimize olan güvenimiz tamdır.
 5. Tamir ve yükseltme gibi tüm işlemlerin ardından indirimli koruma paketi alma fırsatı. Koruma paketlerimizle ilgili detaylı bilgi ve fiyatları için CepteKoruma‘ya göz atabilirsiniz.
 6. Cihazlarınızı İstanbul içinden ücretsiz kurye ile ve İstanbul dışından da ücretsiz kargo hizmetimizle gönderebilirsiniz, hem gönderdiğiniz zaman hem de cihazı teslim alacağınız zaman hiçbir kargo ve kurye ücreti ödemeyeceksiniz.
 7. İşlemler maksimum 3 iş günü içinde tamamlanıp cihazınız size gönderilir bu süreçte ihtiyaç halinde size ücretsiz yedek cihaz hizmeti de verebiliyoruz.

 

Tüm işlemlerde kullanılan parçalar tamamen orijinal ve işlemi yapan teknisyenlerimiz en az 5 yıl deneyimli ve CepteTamir sertifikalıdır.

 

GARANTİ UYGULAMALARIMIZ

 

Teknik Servisimizde yapılan tüm işlemler sistemimize kayıt edilir. Bu kapsamda cihazınız ile ilgili işlemlerden sonra CepteTamir kaynaklı ortaya çıkan sorunları tamamen ücretsiz bir şekilde tamir ediyoruz.

 

Bu noktada sizden tek isteğimiz cihazınızı servisimiz haricinde başka bir yerde açtırmamanız ve parça değişimi yaptırmamanızdır.

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum