CepteTamir
IMG-BLOG
15 01 / 2019
Yazar Hasan Aras | 15.01.2019 | Xiaomi | 0 Yorum

Xiaomi Mi 6 Ekran Fiyatı ve Değişim Süreci

Xiaomi Mi 6 ekran değişimi kazalar sonucu ortaya çıkan kırık veya çatlak ekranlara uygulanan orijinal parça ve garantili bir işlemdir.

 

Xiaomi Mi 6  ekran değişimini orijinal ekran kullanarak yapıyoruz. Sadece cam değişimi yapmıyoruz.

 

Sadece cam değişimlerin de telefonun dokunmatik kısmında ve batarya süresinde fark edilir derecede performans düşüşü yaşanmaktadır. O yüzden servisimiz sadece cam değişimi ya da yan sanayi ekran değişimi yapmamaktadır.

 

A kalite ekranlarda 1 yıl, orjinal ekranlarda ise 2 yıl garanti veriyoruz.  İstanbul dışından ücretsiz kargo ile, İstanbul içerisinden ise ücretsiz kurye hizmetimiz ile cihazlarınızı bize gönderebilirsiniz.

 

Servisimiz tamamen orijinal parça kullanmakta olup iki yıl süreyle garanti vermektedir. Eğer İstanbul dışından kargo ile gönderim yapacaksanız iki taraflı ücretsiz kargo gönderim seçeneğini kullanarak ekranınızı değiştirtebilirsiniz. ‘’Kargo Gönderim Sayfamıza’’ göz atabilirsiniz.

 

Kargo ile gelen telefonunuzun ekranı eğer stoklarımızda var ise aynı gün değişim işlemleri yapılarak size yine aynı gün gönderilir.

 

 1. Ekran değişimi sırasında bilgileriniz silinmez.
 2. Orijinal ürün kullanılmaktadır.
 3. Telefon ekran performansında herhangi bir değişim yaşanmaz.
 4. Ekran kırılmasını önlemek amacıyla telefona kırılmaz cam koruyucu ücretsiz olarak takılır.
 5. Telefonunuz iki yıl boyunca CepteTamir garantisinde olur.
 6. Ayrıca tamir işleminden sonra telefonunuz için koruma paketi satın alabilirsiniz.

 

Bir yıl boyunca kullanıcı hatalarına karşı telefonunuzu koruma altına alabilirsiniz.

 

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

 

 1. Tamamen orijinal parçalarla ve 2 yıl garantili olarak (bataryalar 6 ay, CepteTamir onaylı ekranlar ise 1 yıl garantilidir) bu işlemleri gerçekleştiriyoruz, kesinlikle yan sanayi veya çıkma parça kullanılmamaktadır.
 2. Tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde yapan ve %100 müşteri memnuniyetine sahip tek servisiz.
 3. CepteTamir öncelikli olarak sizin mutlu olmanızı ve cihazınızdan tam anlamıyla ilk günkü gibi performans almanızı sağlarız.
 4. Yaptığımız işe garanti veririz, çünkü hem kullandığımız yedek parçaya hem de yapmış olduğumuz teknik servis hizmetimize olan güvenimiz tamdır.
 5. Tamir ve yükseltme gibi tüm işlemlerin ardından indirimli koruma paketi alma fırsatı. Koruma paketlerimizle ilgili detaylı bilgi ve fiyatları için CepteKoruma‘ya göz atabilirsiniz.
 6. Cihazlarınızı İstanbul içinden ücretsiz kurye ile ve İstanbul dışından da ücretsiz kargo hizmetimizle gönderebilirsiniz, hem gönderdiğiniz zaman hem de cihazı teslim alacağınız zaman hiçbir kargo ve kurye ücreti ödemeyeceksiniz.
 7. İşlemler maksimum 3 iş günü içinde tamamlanıp cihazınız size gönderilir bu süreçte ihtiyaç halinde size ücretsiz yedek cihaz hizmeti de verebiliyoruz.

 

Tüm işlemlerde kullanılan parçalar tamamen orijinal ve işlemi yapan teknisyenlerimiz en az 5 yıl deneyimli ve CepteTamir sertifikalıdır.

 

GARANTİ UYGULAMALARIMIZ

 

Teknik Servisimizde yapılan tüm işlemler sistemimize kayıt edilir. Bu kapsamda cihazınız ile ilgili işlemlerden sonra CepteTamir kaynaklı ortaya çıkan sorunları tamamen ücretsiz bir şekilde tamir ediyoruz.

 

Bu noktada sizden tek isteğimiz cihazınızı servisimiz haricinde başka bir yerde açtırmamanız ve parça değişimi yaptırmamanızdır.Yorum Yap
XVcub
Güvenlik Kodu*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi
Yorumlar