CepteTamir
Xiaomi, MIUI 12 İle İlgili Açıklama Geldi
10 01 / 2020

Xiaomi, MIUI 12 İle İlgili Açıklama Geldi

Xiaomi'nin arayüzü geçtiğimiz yılda yayınlanmıştı. Yeni yıl ile birlikte MIUI 12 arayüzünün duyurusu yapıldı. İşte Xiaomi MIUI 12 arayüzü.

 

Xiaomi 2020 yılına güzel bir arayüz yayınlayarak giriş yaptı. Teknoloji devi firma MIUI 11'den sonra MIUI 12 ile karşımıza çıktı. Firmadan yeni arayüz ile ilgili açıklamalar geldi. 

 

Xiaomi MIUI 12 Arayüzü

 

Xiaomi, MIUI arayüzünü tanıtalı 10 yıl oldu. Geçen süre zarfında ise sürekli yenilikler yapan Xiaomi, kendine özel işletim sisteminde sıra adını duymaya devam edeceğimiz MIUI 12'de. 10.yılını kutlamyacak olan Xiaomi, kutlama ile birlikte bazı önemli özellikleri de kullanıcılarına sunacak. Bu özel özelliklerin sunumunda ise Xiaomi için bir dönüm noktası olabilir. Xiaomi, şuan da sadece MIUI arayüzünün ismini onayladı ve bunıu yapılan bir paylaşım ile tanıttı. Tanıtımını yaparken de çıkacak olan arayüzün logosunu da ortaya çıkarmış oldu. 

 

Arayüz ile birlikte çıkarılacak olan telefonlar için de tahminler yapılmaya başlandı. Büyük ihtimalle Xiaomi Mi 10 modeli MIUI 12 arayüzünü kullanarak kutusundan çıkacak. Bu konularla alakalı şirketten herhangi bir açıklama gelmedi. Şirket sadece MIUI 12 arayüzünün çıkarılacağını ve 10.yıl kutlamalarında arayüzün önemli özelliklerinin de tanıtılması bekleniyor. 

 

İşte Xiaomi MIUI 12 Logosu

 

 

Xiaomi Redmi Note 8 Pro CepteKoruma Paketi

Xiaomi Redmi Note 8 Pro CepteKoruma Paketi

450 TL

CepteKoruma paketi; sıfır, ikinci el ya da yurt dışından satın adığınız bütün telefonlar için geçerlidir. 1 yıl geçerli olan koruma paketiniz bu süre içerisinde 3 adet kaliteli tamir hizmetini ücretsiz bir şekilde almanızı sağlar. Darbe, ekran kırılmaları, sıvı temas ve diğer tüm kullanıcı kaynaklı hasarları kapsar.

NOT Telefonunuzda herhangi bir sorun varsa tamir işlemlerini gerçekleştirip sonrasında koruma paketi alabilirsiniz. Telefonunuzda sorun olduğunu düşünüyorsanız Tıklayın


Yorum Yap
dTS4n
Güvenlik Kodu*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.ANLADIM