Xiaomi, MIUI 12 İle İlgili Açıklama Geldi

 

Xiaomi 2020 yılına güzel bir arayüz yayınlayarak giriş yaptı. Teknoloji devi firma MIUI 11'den sonra MIUI 12 ile karşımıza çıktı. Firmadan yeni arayüz ile ilgili açıklamalar geldi. 

 

Xiaomi MIUI 12 Arayüzü

 

Xiaomi, MIUI arayüzünü tanıtalı 10 yıl oldu. Geçen süre zarfında ise sürekli yenilikler yapan Xiaomi, kendine özel işletim sisteminde sıra adını duymaya devam edeceğimiz MIUI 12'de. 10.yılını kutlamyacak olan Xiaomi, kutlama ile birlikte bazı önemli özellikleri de kullanıcılarına sunacak. Bu özel özelliklerin sunumunda ise Xiaomi için bir dönüm noktası olabilir. Xiaomi, şuan da sadece MIUI arayüzünün ismini onayladı ve bunıu yapılan bir paylaşım ile tanıttı. Tanıtımını yaparken de çıkacak olan arayüzün logosunu da ortaya çıkarmış oldu. 

 

Arayüz ile birlikte çıkarılacak olan telefonlar için de tahminler yapılmaya başlandı. Büyük ihtimalle Xiaomi Mi 10 modeli MIUI 12 arayüzünü kullanarak kutusundan çıkacak. Bu konularla alakalı şirketten herhangi bir açıklama gelmedi. Şirket sadece MIUI 12 arayüzünün çıkarılacağını ve 10.yıl kutlamalarında arayüzün önemli özelliklerinin de tanıtılması bekleniyor. 

 

İşte Xiaomi MIUI 12 Logosu

 

 

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum