Hal böyle iken akıllı telefonlardan biran olsun bile ayrı kalamıyoruz. Fakat hayatımızın onca koşturmacası arasında telefonumuzun başına bir aksilik gelebiliyor.

 

En çok karşılaştığımız sorun ise ekran kırılması ve bataryamızın çok çabuk bitmesi şeklinde özetlenebilir. Bu gibi durumlar aslında bizim için tam bir kabusa dönüşebiliyor.

 

Çünkü onca işimizin arasında yoğun bir şekilde kullandığımız telefonumuzu servise bırakma fikri hiçte hoş değil.

 

Servis sürelerinin bir hayli uzun olması (en az 20 iş günü servis süresi), servise bırakacağımız cihazın içindeki özel verilerimizin koruma altında olmaması, yedekleme gibi bir imkanın servis tarafından sunulmaması, bütün bunlar aslında telefonumuzu servise bırakmamak için bir sebep. Peki yerinde tamir için ne yapmamız gerekiyor?

 

YERİNDE TAMİR HİZMETİ NEDİR?

 

2016 yılında işte tam da yukarıda bahsettiğimiz sorunları yaşayan akıllı telefon kullanıcılarının sorunlarını çözme noktasında faaliyete başlayan Ceptetamir, akıllı telefonlara verilen servis hizmetini inovasyonla birlikte geliştirerek yeni nesil bir servis hizmeti sunmaya başlamıştır.

 

Yerinde tamir servis hizmeti, zamanı kısıtlı olan “iPhone’umun ekranı kırıldı, iPhone servisi bulmalıyım.” ya da “Samsung Note 5’imin ekranı kırıldı, Samsung servisi bulmalıyım.” diyerek yetkili servis arayan, kişisel veri güvenliğini önemseyen bütün akıllı telefon kullanıcılarının önceliği haline gelecektir.

 

Ceptetamir.com üzerinden çok kısa adımlarla marka, model ve arıza bilgisini giren bütün kullanıcılar tamir bedelini görebilmekte ve buna göre hizmet talebini sonuçlandırarak bulunduğu yere servis çağırabilmektedir.

 

Teknisyenlerimiz randevulaşılan gün ve saatte istenilen yere giderek müşteriye servis hizmetini sunmaktadır. Üstelik servis işlemi CepteTamir tarafından 2 yıl garanti altına alınmaktadır.

 

Ayrıca servis sonrasında ödeme işleminizi dilerseniz kredi kartı ya da nakit olarak gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik tüm bu işlemlerin hepsini birkaç tıkla ve zamandan kazanarak yapmanız da en büyük kazançlarınızdan biri.

 

İstanbul’un tamamına servis hizmeti götüren Ceptetamir 2020 yılında Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Antalya gibi şehirlerde de faaliyete geçmeyi planlamaktadır.

 

Siz de garantisi devam eden cihazlarınızı CepteKoruma kapsamına alın bir çok avantajdan yararlanmaya başlayın, üstelik avantajlı fiyatlarla.

 

Aşağıda CepteTamir’in üstün hizmet kalitesi ve farkına görebileceğiniz röportaj ve tamir süresi yer almatadır keyifli izlemeler.

 

 

feedback

Bizi Değerlendir

Fiyat normal
Aradığım markayı bulamadım
Sadece fiyat almak için geldim
Kararsızım, düşünmek istiyorum