CepteTamir

Hakkımızda

CepteTamir Hikayemiz

İstanbul Teknik Üniversitesi Çekirdek’te kurulan CepteTamir, yıllar geçtikçe müşteri portfolyosunu genişlettiği gibi aynı zamanda hizmetlerini de çeşitlendirmiş bir girişimcilik hikayesi. 2016 yılında İsa Uysal tarafından kurulan bu girişim, ilerleyen yıllar içinde gelişerek 15 kişilik bir aileye dönüştü.

Müşterilerinin akıllı telefonları için yerinde tamir hizmeti vermek amacıyla kurulan CepteTamir, iş hayatının koşuşturması içerisinde akıllı telefonunuzun başına bir şey geldiğinde servis aramaya, telefonunuzu servise bırakmaya zamanınız olmadığı anlarda sizin yanınızda olmak için kuruldu.

Servise bırakılan telefonlarda yer alan kişisel bilgilerin güvenliği kullanıcılar için oldukça önemli. Bu noktada da CepteTamir devreye giriyor. Zira CepteTamir telefonunuzda oluşan sorunu, bulunduğunuz yere gelerek, gözünüzün önünde tamir ediyor. Böylece zaman kaybetmediğiniz gibi aynı zamanda “Kişisel verilerime bir şey olur mu?” endişesi taşımaz telefonunuzu gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz.

CepteTamir 2018 yılında sadece sıfır telefonlar için çıkarttığı CepteKoruma ürünüyle 600’ü geçkin bir ürün satışı gerçekleştirdi. Pazarda kendisine kısa sürede yer edinen CepteKoruma rakipleriyle kısa sürede yarışır hale geldi. Kullanılmış telefon pazarının büyümesiyle birlikte paket içeriğini genişleten CepteKoruma paketi 2019 yılının başından beri sadece sıfır telefonlar için değil ikinci el ve yurt dışından alınmış telefonlar için de satın alınabiliyor.

IMG

CepteTamir Hikayemiz

2019 yılı içerisinde yeni yaşam alanına kavuşan CepteTamir, Maslak Kolektifhouse ‘un içinde yerleşik bir servis laboratuvarı kurdu. Yeni ofisine geçişiyle birlikte, ağır hasarlı anakart sorunlarına dahi kendi servis merkezinde kolaylıkla müdahale etmeye başladı.

Yerinde hizmet ilkesine bağlılık kapsamında, Scotty ve MNG Kargo şirketleri ile işbirliğine giden CepteTamir, kullanıcılarını İstanbul içinde 2 saat gibi kısa bir süre içinde adresten aldığı cihazı aynı gün içinde teslim ediyor. Ücretsiz olan bu kargo hizmeti ise kullanıcıları hem bekletmeden hem de hızlı bir şekilde sorunlarını çözmeyi sağlıyor.

CepteTamir sıfır şikayet parolasıyla çıktığı bu yolda siz değerli kullanıcıların ve bayilerimizin desteğiyle CepteTamir teknolojik altyapısı, çözüm odaklı çalışma sistemiyle her geçen gün kendini geliştiriyor. Her zaman öğreniyoruz, hep öğrenciyiz. Bu motto ile hareket eden CepteTamir, bünyesinde çalışacak olan teknisyen arkadaşlar için” CepteTamir Akademi”yi kurdu. Böylelikle alınan eğitimin ardından “Sertifikalı Uzman Teknisyen“ olarak çıkan kişiler için de meslek edinilmiş oluyor.

2019 Haziran ayından itibaren tüm Türkiye’de bayilik vermeye başlayan CepteTamir, Koruma paketlerinin satışını bayileri aracılığıyla son kullanıcıya ulaştırmayı ve globalleşmeyi hedefliyor.

IMG
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.ANLADIM